Bizim Hikaye 5. bölümde kan bağışı Fikri'nin istediği gibi sonuçlanmayacak!

  1. Ajanda
Bizim Hikaye 5. bölümde kan bağışı Fikri'nin istediği gibi sonuçlanmayacak!
Bizim Hikaye 5. bölümde kan bağışı Fikri'nin istediği gibi sonuçlanmayacak!

Shameless adlı dizinin Türkiye versiyonu olarak adlandırılan Bizim Hikaye yeni bölüm fragmanı ile Fikri'nin kan bağışı karşısında beklediği karşılığı alamayacağını gösterdi. Mahalle içerisinde kan veren kişileri örnek alarak bahşiş alacağını düşünen Fikri, kendisine uzatılan meyve suyu ile bir anda şaşkınlık yaşayacak. İşte Bizim Hikaye'de bu hafta yaşanacaklar ve gelecek bölümün tanıtım videosu...

Bizim Hikaye son bölümde Filiz'in aşkını ilk kez itiraf etmesi gündem olmuş Barış işe gelen itiraf sonası büyük sebvinç yaşamıştı. Minibüs ile yapılan yolculukta Barış’ın kendisine açılma çabalarını izleyen Filiz, Cemil’den bahsedince işin rengi değişmeye başlamıştı. Filiz’i kıskandığını açıkça belli eden Barış, yeni gelişmelerin habercisi olmuştu.

YENİ FRAGMANIN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ...

4. BÖLÜM ÖZETİ

Gelecek bölümün içeriği hakkında yayıncı kuruluşun yaptığı açıklama ise şöyle; Evdeki bitmek bilmeyen sorunlara bütün enerjisiyle çözüm bulmaya çalışan Filiz Kiraz'ın çocuk kaçırmasıyla ne yapacağını şaşırır. Barış her zamanki kıvrak zekâsıyla Filiz'in imdadına yetişir. Çocuğu sağ salim ailesine teslim edebilmek için planlar yaparken, tüm aile Kiraz'ın zarar görmemesi ve sorunun çözülmesi için Barış'la birlikte hareket eder. Barış'ın çocuk kaçırma olayından aileyi kurtarmaya çalışması ve Kiraz'ı mutlu etme çabaları derken kendisiyle ilgili gizem de büyümektedir.

Küçük kızın kaçırılması mahallede kargaşaya sebep olurken, Fikri bu durumu kendi lehine kullanmak ister. Kendisini arayan Haşim'den bu fırsatla kurtulmaya çalışırken bir taraftan da Şeyma'nın gözündeki yerini sağlamlaştırmaya uğraşır. Rahmet'in gün geçtikçe Müjde'ye olan ilgisi artarken, Hikmet de sürekli Esra’nın yanında olup onu Asım’dan korumak ister. Neriman'ın baskılarına dayanamayan Tufan ise Tülay'a plansız bir sürpriz yapar, ne var ki bu sürpriz de yeni yalanların kapısını aralar.

Filiz ve Barış’ın öpüşmesinin gündem olacağı dizide ikili ilk kez bu kadar yakınlaşırken genç kız yine de tedbirli olmayı sürdürecek. “Ben geldim, ama hayatıma birden giremezsin” diyen Filiz, Barış’tan olumlu açıklamalar duyacak. Kendisini hiçbir zaman terk etmeyeceğini ifade eden Barış, genç kıza olan sevgisini gösterdikten sonra bölgeden ayrılacak. Yeni bir ilişkiye başlamanın mutluluğunu yaşayan Filiz ise bir yandan da Barış’ın kendi hayatına ayak uydurup uyduramayacağını düşünmeye başlayacak.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS