Bodrum Masalı 23. yeni bölüm fragmanında Ateş, Kelebek'i öğreniyor

A A

06.02.2017 - 12:17 Son Güncelleme:

Bodrum Masalı yeni bölüm fragmanı dün akşam ekrana gelen son bölümün ardından merak konusu oldu. Dizinin kadrosuna dahil olan Nejat İşler, canlandırdığı Bora karakteri ile büyük beğeni toplarken Bodrum Masalı son bölümde Yıldız ve ailesi bankaya olan borçları nedeniyle evsiz kaldı. Kanal D ekranlarında Pazar günleri yayınlanmaya devam eden dizinin gelecek bölümünde yaşanacak gelişmeler ise Bodrum Masalı 23. bölüm fragmanında yerini aldı. 14 Şubat sevgililer gününün işleneceği bölümde Ateş, Kelebek’in bir sevgilisi olduğunu anlarken Yıldız ve Faryalı arasında yakınlaşma meydana gelecek.

Bodrum Masalı 23. yeni bölüm fragmanında Ateş, Kelebek'i öğreniyor

Bodrum Masalı son bölümü ile yine ekranlara kilitledi. Kanal D'nin sevilen dizisinin 5 Şubat Pazar günü ekrana gelen bölümünde Yıldız ve çocukları bankaya olan borçları nedeniyle evsiz kalırken çevresindekilerin tamamı onlara yardım etmeye çalıştı. Öte yandan gelecek bölümde yaşancak gelilmelerin belli olduğu fragmana göre ise Ateş, Kelebek'in bir sevgilsii olduğunu anlayacak. Bodrum Masalı 23. bölüm fragmanı ve son bölümde yaşanan gelişmeler haberimizde...

Bankaya olan borçları nedeniyle evden atılan Yıldız, Ateş ve Su kendilerine kalacak bir yer ararken onlara yardım etmek isteyen Faryalı beklemediği engellerle karşılaşacak. Mahallelerine gelen Bora, yardımcısı Lal ile birlikte ısrarlı bir şekilde Faryalı ile görüşmek isterken durumdan şüphelenen Faryalı’nın kararı gelecek bölümde belli olacak.

Son bölümü izlemek için tıklayınız...

ASLI BABASINI ARAMAYA DEVAM EDECEK

Evden kovulmalarının ardından annesinin her gece ağlamasına neden olan kişinin ismini öğrenmek için yetkililerin bulunduğu alanı basacak olan Ateş, görevlileri tehdit ederek bu kişinin ismini öğrenmeye çalışacak. Öte yandan bir süredir yaşadığı problemler nedeniyle Aslı ile çok fazla ilgilenemediğini düşünerek ona sürprizler hazırlayacak.

NEJAT İŞLER DİZİNİN KADROSUNA DAHİL OLDU

Kanal D’nin beğeni ile takip edilen dizisine bu hafta sürpriz bir isim daha katıldı. Bir süredir televizyon ekranlarından uzak kalan Nejat İşler, Bora karakteri ile diye dahil oldu. Zengin, varlıklı ve kirli işleri olan bir karaktere hayat verecek olan İşler, ilk bölümden itibaren dizideki karakterlerin hayatını etkileyen hamlelerde bulunacak.

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Gerçek babasını arama çalışmalarına devam eden Aslı, önce annesi zannettiği kişinin yanına gitmiş ve ondan hesap sormaya çalışmış ardından da o kişinin gerçek annesi olmadığını öğrenmişti. Ateş ile birlikte gittiği bölgede bu kez babasını aramaya başlayan Aslı, sahilde ölümle burun buruna gelen babasını görünce büyük bir şok yaşamıştı.

Evren ve Yıldız’ın boşanma davalarının görüldüğü esnada salona giren kadın Evren’in çocuğunu doğurmak üzere olduğunu belirtmiş ve mahkemenin daha çabuk sonuçlanmasını amaç edinmişti. Babalarının başka bir kadını hamile bıraktığını öğrenen Ateş ve Su ise bu kez tamamen ondan kopmaya karar vermişti.

Kelebek ile birlikte aşk yaşamaya devam eden Su, sabah saatlerinde evden kaçarak onla buluşmuş ancak dönüş yolunda abisine yakalanmıştı. Verdikleri cevaplarla oldukça bocalayan ikili abisinin sevgili olduklarını anladığını düşünse de Ateş, ikilinin kendisine doğum günü sürprizi yapmak için buluştuklarını zannetmişti.