magazin haberleri

Bodrum Masalı 24. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde Bora, Yıldız’ı şaşırttı

Bodrum Masalı 24. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son bölümde Bora, Yıldız’ı şaşırttı

Bodrum Masalı yeni bölüm fragmanı Yıldız ve Faryalı arasında geçen görüşmenin detayları nedeniyle merakla beklenmeye başlandı. 12 Şubat’taki bölümde Bora ve Yıldız arasında geçen görüşmede Yıldız “Bizden ne istiyorsun?” diyerek Bora’ya hesap sormaya çalıştı. Bodrum Masalı son bölümde gerçekleri öğrendiğinde aslında kendilerine iyilik yaptıklarını anlayacağını söyleyen Bora yaptığı açıklama ile Yıldız’ı şaşırttı. Öte yandan Aslı-Ateş ve Kelebek-Su arasındaki yakınlaşma da sevgililer günü buluşmalarıyla daha da arttı. Bodrum Masalı 24. bölüm fragmanı Kanal D ile aynı anda içeriğimizde…

Kanal D’nin Pazar akşamları yayınlanan dizisi Bodrum Masalı 23. bölümü ile takipçilerinin karşısına çıkıyor. Yıldız ve çocuklarının sokakta kaldıkları son bölümde Bora, mahallelinin hayatlarına dahil olmuş ve ilk bölümden itibaren hem Faryalı hem de Evren’in yaşamlarına müdahale etmeye çalışmıştı. Bodrum Masalı yeni bölüm fragmanında ise Yıldız hayatlarına giren Bora’nın kim olduğunu sorgulamaya başlarken “Ben aslında size çok büyük iyilik yaptım, zamanı gelince anlarsınız” yanıtını alacak.

Son bölümü izlemek için tıklayınız…


Bodrum Masalı 24. bölüm fragmanı

Kelebek ve Su arasında başlayan yakınlaşma son bölümde de devam ederken kardeşinin ve arkadaşının kendisine doğum günü sürprizi hazırlamak için bir araya geldiklerini düşünen Ateş durumdan habersiz onlarla görüştü. İlerleyen dakikalarda Kelebek’in bir sevgilisi olduğunu öğrenen Ateş bu kişinin kardeşi olduğunun henüz farkında değil. Öte yandan babalarının başka bir kadından çocuk sahibi olacağını mahkemede öğrenen Su ve Ateş tamamen onu karşılarına almaya karar verdi. Gerçek babasını arayan Aslı’ya destek olan Ateş ise onunla birlikte babasını aramaya gitti.

FARYALI VE YILDIZ YAKINLAŞACAK

Bir süredir çeşitli sorunlar nedeniyle araları soğuyan Yıldız ve Faryalı 12 Şubat’taki bölümde yeniden yakınlaşmaya başlayacak. Öte yandan sevgililer günü vasıtasıyla Ateş’e bir sürpriz hazırlayan Aslı ise süslendikten sonra hazırladığı kek ile birlikte Ateş’in çalıştığı yere gidecek. Aslı’yı karşısında o halde görünce kendisinden geçen Ateş ise büyük bir sevinç yaşayacak. Kelebek ise Su ile buluşmak istediğinin söyleyerek sevgililer günü için Faryalı’dan özel olarak izin isteyecek. 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS