Bodrum Masalı 26. yeni bölüm fragmanı: Son bölümde Faryalı, Aslı'nın babasını araştırdı

Bodrum Masalı 26. yeni bölüm fragmanı: Son bölümde Faryalı, Aslı'nın babasını araştırdı

Bodrum Masalı son bölümde Aslı'nın babasını araştıran Faryalı gemici adamın yanına giderek annesinin kimin bebeğini verdiği soruşturmaya başladı. Öte yandan Bodrum Masalı yeni bölüm fragmanında yer alan bilgilere göre Faryalı ile Yıldız, çocuklara aralarındaki ilişkiyi açıklama kararı alacak. Akşam yemeği esnasında çocuklarını karşısına alarak konuşan Yıldız, “Zor günler yaşıyoruz ama bir yandan da benim kalbim çarpıyor” diyecek. Bora’nın mekanını basan Ateş ise kendisini kurtaran Kelebek’e karşı tavrını yumuşatacak.Bodrum Masalı 26. bölüm fragmanı Kanal D ile aynı anda içeriğimizde...

Bodrum Masalı yeni bölüm fragmanında annesiyle arasındaki ilişkiyi öğrenen Su, Faryalı'ya sarılırken, Aslı'nın babasını araştıran Faryalı ise gemici adamın yanına gidecek. Su ve Ateş ile yemek yedikleri esnada kalbinin farklı çarptığını dile getiren Yıldız, Faryalı ile birlikte olduğunu çocuklarına söylemeye çalıştı. Su ve Kelebek olayının ardından annesinin de yakınındaki bir kişiyle birlikte olduğunu öğrenen Ateş büyük şaşkınlık yaşadı. Bodrum Masalı son bölüm özeti ve 26. bölümde yaşanacaklar haberimizde...

Faryalı ile uğraşan Bora’ya ders vermek isteyen Ateş Bora’nın mekanına gitme kararı aldı Kendisine yardım etmek isteyen Kelebek’i Su olayından dolayı geri çeviren  Ateş, zor durumda kaldığı anda Kelebek kendisine kapıyı açarak sıkıştığı yerden kurtardı.  Aslı, Uzay ile birlikte gittiği yerde babası ve annesi hakkında gerçekleri öğrendi. Faryalı’ya babasının özelliklerini anlatan Aslı, söyledikleriyle Faryalı’yı şaşkına çevirdi.

Son bölümü izlemek için tıklayınız…

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Uzay, Aslı’ya annesini gerçekten bulmak isteyip istemeyeceğini soracak ve onu annesiyle ilgili bilgileri öğrenebileceği bir kadının yanına götürecek. Kadının anlattıkları sonrası gözyaşlarına boğulan Aslı, annesinin ismini öğrenmeye çalışacak. Öte yandan Bora’nın kendilerine yaşattığı zor durum karşısında ondan hesap sormak isteyen Ateş, bir arkadaşı ile birlikte Bora’nın mekanına gidecek. Kelebek’in kendisine yardım etmek istemesi üzerine “Ben sana güvenmiyorum” cevabını verecek olan Ateş, çevresindekiler tarafından yalnızlaştırıldığını düşünecek. Ateş’in kendisin istememesine rağmen gizli bir şekilde plana dahil olan Kelebek ise Ateş’in Bora’nın mekanından kaçarken köşeye sıkışmasında devreye girerek onları kurtaran isim olacak.

Aslı ile Kelebek yapacakları konuşmada Ateş’in aralarındaki ilişkiyi öğrenmelerinin ardından kendisine çok ayıp olduğunu söyleyecekler. Faryalı’ya sahip çıkmak isteyen Ateş onu korumak için Bora’nın karşısına çıkacak ve “Faryalı’yı sana yedirtmem” diyecek. Yıldız ise Faryalı ile yaptığı konuşmada Ateş’in kendisine çok güvendiğini ve inandığını belirtecek.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS