Cesur ve Güzel 16. yeni bölüm fragmanında Sühan, Cesur'a rüyasını anlatacak

A A

26.02.2017 - 21:23 Son Güncelleme:

Cesur ve Güzel yeni bölüm fragmanı 2 Mart Perşembe günü yayınlanacak 16. bölümde Sühan ve Cesur arasında yaşanacak yeni yakınlaşmayı izleyici ile buluşturdu. Sühan'ın gördüğü kötü rüyayı anlattığı fragmanda Tahsin Korludağ'ın sinirli görüntülerine yer verilirken ikili arasında yaşanacak yakınlaşma Cesur ile Sühan arasındaki buzları tamamen eritecek. İşte, Cesur ve Güzel 16. bölüm fragmanı ve son bölümde Tahsin'in başına gelen olaylar.

Cesur ve Güzel 16. yeni bölüm fragmanında Sühan, Cesur'a rüyasını anlatacak

Cesur ve Güzel yeni bölüm fragmanı Tahsin Korludağ'ın yine öfkeleneceğini ve silahların yeniden kullanılacağının haberi verdi. Öte yandan Sühan, Cesur'a gördüğü ilginç rüyayı anlatırken nefesinin kesildiği anda kendisini kurtardığını belirtecek. Sühan'ın anlattıkları karşısında sakinliğini koruyan Cesur ise eşinin rüyası karşısında oldukça şaşıracak. Defalarca kendisini kurtaran Cesur'a oldukça bağımlı hale gelen Sühan ise babasının düşmanı olmasına rağmen onunla yakınlaşmaya devam edecek. İşte, Cesur ve Güzel son bölümde yaşanan olaylar ve 16. bölüm fragmanı...

Tahsin ve Cesur arasında yaşanan son gelişmelerden ardından Cesur eşinden vazgeçmeme konusunda kesin karar aldı. Sühan’ın Cesur ile evlenerek kendisine rest çekmesiyle birlikte tamamen yıkılan Korludağ, eli silahlı kişiler tarafından rehin alınınca ne yapacağını bilemedi. Öte yandan Sühan’ın doğum günü partisi eğlenceli görüntülerin ortaya çıkmasına neden olurken ikili arasındaki yakınlaşma devam etti. Babasının tüm tehditlerine rağmen sevdiği adamı seçen Sühan, Cesur ile birlikte gelecek planları yapmaya devam etti. 

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Perşembe günleri yayınlanmaya devam eden Cesur ve Güzel son bölümde oldukça önemli gelişmeler yaşandı. Cesur’un ailesinin Tahsin tarafından öldürüldüğünü öğrenen Sühan, yaşadığı zorlu süreç karşısında babasının karşısında tavır almış bu durum hayatta en çok değer verdiği şeylerden biri olan kızını kaybeden Tahsin’i öfkelendirmişti. Kızının babasının düşmanıyla evlenmesini kendisine yediremeyen Tahsin Korludağ, kızının fotoğrafını yere fırlatacak. Öte yandan silahlı kişiler Tahsin’in evine baskın düzenleyerek kendisini rehin alacak.

GEÇTİĞİMİZ HAFTALARDA NELER OLDU?

Korhan’ın başka bir kadınla yakalanmasının ardından karışamaya başlayan Korludağ Çiftliği, Cesur’un Sühan ile ilgilenmesi ve defalarca Tahsin’in hayatını kurtarması üzerine iyice içinden çıkılmaz bir hal almıştı. Babasının intikamını almak için Korludağ ailesine iyice yaklaşan Cesur, önce Sühan’ı kendisine aşık etmiş ardından da babasıyla arasının açılmasına neden olmuştu. Tahsin’in gerçekten Cesur’un ailesinin katili olduğunu öğrenen Sühan ise Cesur’un yanında saf tutmuş ve babasına karşı cephe almıştı. Bu durum karşısında Cesur’u öldürmeye çalışan Tahsin ise planında başarılı olamadığı gibi kızını tamamen kaybetme riski ile karşı karşıya kalmıştı. Yenilen romantik yemek ve gerçekleştirilen düğünün ardından Cesur’a iyice yaklaşan Sühan ise babasından iyice uzaklaşmaya başladı. Dizi ile ilgili diğer gelişmeler ise Cesur ve Güzel 16. bölüm fragmanında yer alacak.