Cihan Hazal'ı alacak: Paramparça 95. yeni bölüm fragmanı son bölümün ardından ekrana geldi

Cihan Hazal'ı alacak: Paramparça 95. yeni bölüm fragmanı son bölümün ardından ekrana geldi

Paramparça yeni bölüm fragmanı Hazal ile Damir arasında yaşanacak olan ilişkiye gelecek hafta Cihan'ın damga vuracağını gösterdi. Damir'in Hazal'a evlilik teklif etmesinin ardından ikili birlikte vakit geçirmeye başlarken durumdan haberdar olan Cihan, Damir'in evine baskın düzenleyecek. Hazal'ın onu sevdiğini söylemesine rağmen genç kızı zorla götürecek olan Cihan, kolundan tuttuğu Hazal'ı yanına alacak.Ozan ise Cihan ile ilgili sürpriz açıklamalarına devam edecek.

Paramparça yeni bölüm fragmanı Ozan'ın Cihan'ın kararlarını sorgulamaya başalyacağını gösterecek. Bundan sonraki yaşamında Cihan'ın kendisine karışamayacağını söyleyen Ozan, Rahmi'den hiç beklemediği bir yanıt alacak. "Cihan olmasaydı sen şu an hapisteydin" diyen Rahmi, Ozan'ın yanlış harekete ettiğini ifade edecek. Öte yandan Cihan ise Hazal ve Damir'in bulunduğu eve giderek Hazal'ın oradan ayrılmasını sağlayacak.Hazal'a evlilik teklif ettikten sonra büyük bir sürpriz yaparak ormanlık alanda yüzük çıkaran Damir, genç kızın teklifini kabul etmesiyle büyük sevinç yaşamıştı. Öte yandan minik Alaz'ın ormanlık alanda kaybolmasıyla birlikte büyük panik yaşayan Dilara, çevresindekilerden yardım istemeye çalışacak. Ormanın içerisinde "Baba neredesin" diye bağıran Alaz'ın akıbeti ise bu akşam belli olacak.Harun'un vefatının ardından Ozan ona karşı olan hislerini yumuşatırken ikili arasındaki problemler sona ermiş ve Ozan ilk kez kendisine "Baba" diye hitap etmişti. Damir'in ormanlık bir alanda aracı aniden durdurması Hazal tarafından şaşkınlıkla karşılanırken ardından gelen evlilik teklifi genç kızı oldukça mutlu edecek.


SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?


Bir süredir düşmanları ile mücadele eden Harun, Ozan ile birlikte restoranda yemek yedikleri esnada hücum botu ile bölgeye yaklaşan otomatik silahı kişiler restoranı taramaya başlamıştı. Ozan’ı korumak için üstüne atlayan Harun kurşunların hedefi olmuş ve hastaneye kaldırılmıştı. Yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan Harun’un vefat etmesinin ardından Ozan kendisini suçlu hissetmeye başlamış ve “Beni korumak isterken öldü” diyerek gözyaşlarına boğulmuştu. Öte yandan Harun’un bütün çabalarına rağmen kendisine baba demeyen Ozan, silahla yaralama olayının ardından bu kez kendi isteğiyle Harun’a “Baba” demişti. Ozan’ı teselli eden Cihan ise onun hiçbir suçu olmadığını ve Harun’un yaptığını takdir ettiğini belirtmişti.


DİLARA: RAHAT UYU HARUN


Restorandaki saldırının ardından hayatını kaybeden Harun’un cenaze törenine Hazal, Dilara, Cihan ve Ozan’ın dışında birçok yakını katılırken Dilara’nın son sözleri “Rahat uyu Harun” oldu. Ozan’ı koruyan Harun hakkında ilk kez samimi itiraflarda bulunan Cihan ise “Hakkım sana helal olsun rahat uyu” diyerek ölümünün ardından kendisini takdir ettiğini belirtmişti. Cenaze öreni sonrasında konuşma yapan Damir ile Hazal ise aralarındaki ilişkinin adını koymaya karar vermişti. Damir geçmişi ile ilgili gerçekleri anlatmaya başlayınca araya giren Hazal “Anlattıklarının hiçbiri seni sevmem için engel değil” demişti.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS