CNN TÜRK'te yepyeni program: “En Yeni Beş”

CNN TÜRK'te yepyeni program: “En Yeni Beş”

Konusunda uzman beş kişi... Moda, yemek, müzik, iyi yaşam ve son trendler… “En Yeni Beş” 26 Mart Cumartesi günü saat 13:10’da CNN TÜRK’te başlıyor...

Moda dünyasının yükselen yıldızı, güzel yemeklerin güzel şefi, en tarz stillerin habercisi, müzik dünyasının özgün kalemi, iyi ve güzel yaşam gurusu CNN TÜRK’te bir araya geliyor.

Beşer dakikalık pratik öneriler
Moda önerilerinden yemek tariflerine, müzik dünyası ve sağlıklı yaşam konularından en son trendlere kadar pratik tarif ve önerileriyle zevklerinize yön veren programda beş uzman:

Moda Yazarı Başak Dizer,
Şef İdil Tatari,
Müzik Yazarı Mehmet Tez,
Trend Yazarı Yaprak Aras,
ve İyi Yaşam Uzmanı Gözde Atakoğlu
CNN TÜRK’te 26 Mart Cumartesi gününden itibaren her Cumartesi saat 13:10’da hafta sonunuza renk ve yenilik katacak.

Bu hafta neler var?
“En Yeni Beş”in CNN TÜRK’te ekrana gelecek ilk bölümünde,
moda yazarı Başak Dizer, moda dünyasındaki Artizan etkilerini ve son trendleri, trend yazarı Yaprak Aras, kişiye özel yaşam stilini ve yeni dünyanın hayatlarımıza etkisini anlatıyor, Şef İdil Tatari, pratik ve renkli mutfağında bademli somon ve limonlu tiramisu tarifi veriyor, müzik yazarı Mehmet Tez, sosyal medyanın gücüyle çıkış yapan genç müzisyenleri, Trend Yazarı Yaprak Atakoğlu, yoğun ve stresli günler geçirdiğimiz bu zor dönemlerde doğal detoks yöntemlerini ve faydalarını anlatıyor.

Alışveriş 5 dakika sürer mi?
Başak Dizer gibi bir moda uzmanı yanınızdaysa kim korkar ne giysem, ne alsam diye düşünmekten… Mağazaya girmesiyle çıkması 5 dakika sürüyor. Artizan ekonomiyle renklenen elbislerin, en çarpıcı kombinlerin raflarda peşine düşüyor. Son moda akımların, stillerin, tasarımların özetini yapıyor.

Kısa ve tatlı tariflerle leziz yemekler
İdil Tatari, en güzel yemeklerini, en basit tariflerle, en pratik tüyolarla, En Yeni Beş’te anlatıyor. Bu hafta 5 dakikada, bademli somon ve limonlu tiramisu tarifi veriyor. Farklı tadlar denemeyi sevenler için mutfağının kapılarını ardına kadar açıyor. Yapımı kolay, tadımı enfes yemekler için hızlı tarifler ekrana geliyor.

Evden eve müzik
Müzik yazarı Mehmet Tez ise, internet sayesinde müzik dünyasında kendilerine yer bulan yetenekli seslerin öyküsüne değiniyor. Kendi çektikleri amatör videolarla, yeni dünyanın enstrümanlarını kullanarak seslerini, hislerini milyonlara duyuran müzisyenlerin hikayelerini paylaşıyor.

Giderek her şey; Kişiye özel
Trend Yazarı Yaprak Aras, kişiye özel yaşam tarzını anlatıyor. Ismarlama gömlek, takım elbise ve kıyafetlerden, 3. Dalga kahvecilere dek uzanan bu geniş yelpazede bizleri bilgilendiriyor. Kendimize daha çok zaman ayırdığımız ve yakınlaştığımız bu döneme damga vuran artizan ekonomini hakkında bilinmesi gerekenleri paylaşıyor.

En doğal, en taze, en sağlıklı
En Yeni Beş’in uzman ismi Gözde Atakoğlu, 5 dakikada doğal detoks sırlarını anlatıyor. Organik ürünlerle sağlıklı yaşam tüyoları, doğal ve taze besinlerle iyi yaşam reçeteleri, evde – ofiste – yolda hızlı ve pratik çözümler Gözde Atakoğlu’nun reçetesinden evlerinize ulaşıyor.

Moda, yemek, müzik, iyi yaşam ve son trendlerle “En Yeni Beş”, 26 Mart Cumartesi gününden itibaren her Cumartesi 13:10’da CNN TÜRK’te ekrana gelmeye başlıyor.

YAYIN TARİHİ: 26 MART 2016 / CUMARTESİ

YAYIN SAATİ: 13:10

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS