Diriliş Ertuğrul son bölüm izle (18 Nisan 2018 115. bölüm)

  1. Ajanda
Diriliş Ertuğrul son bölüm izle (18 Nisan 2018 115. bölüm)
Diriliş Ertuğrul son bölüm izle (18 Nisan 2018 115. bölüm)

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı Sadettin Köpek'in ölümünün ardından yaşanacakları ekrana taşıyacak. Ertuğrul Gazi ve alplerinin elde ettiği başarılı sonuçlar ise 18 Nisan'daki son bölüme damga vurdu. Peki, Diriliş Ertuğrul 115. bölümde hangi gelişmeler yaşandı?

Diriliş Ertuğrul 115. bölüm izleyicileri ekrana kilitlerken Sadettin Köpek'in ölümü son bölüme damga vurdu. Ormanlık alanda karşılaştığı Ertuğrul Gazi’ye devleti birlikte yönetme teklifinde bulunan Sadettin Köpek beklemediği bir yanıt aldı. İşte Diriliş Ertuğrul dizisinin 17 Nisan 2018 tarihli bölümünün tamamı...

DİRİLİŞ ERTUĞRUL FRAGMAN VİDEOSU

Ertuğrul Gazi’den gelen beklenmedik cevap karşısında kılıcına davranan Sadettin Köpek’i bu hafta zor dakikalar bekleyecek. “Sen öldüğün zaman devlet refaha kavuşacak” diyen Ertuğrul Gazi, Sadettin Köpek’in birlikte yönetim teklifini bir kez daha geri çevirecek. Öte yandan birliği bölmeye kimsenin gücünün yetemeyeceğini ifade eden Ertuğrul Gazi kılıcıyla birlikte Sadettin Köpek’in üzerine yürüyecek.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 115. BÖLÜM İZLE

Köpek’in zulmüne maruz kalmamak için saraydan ayrılan Gıyaseddin ve Mahperi, Ertuğrul’un tavsiyesi üzerine Kayı Obası’na gelmişti. Ertuğrul ise, Köpek’in askerlerinin ele geçirdiği Kamyeri’yi kurtarmayı başarmıştı. Sonrasında Ertuğrul’un planı sayesinde Hüsameddin Karaca ve Togan, Köpek’in güvenini kazanmıştı. Obada ise Hafsa, gebeliğinden ötürü rahatsızlanmış ve Mahperi’nin önerisiyle Konya’ya şifahaneye gönderilmişti. Ahmet, imparatorun ordu vereceği haberini Kritos’a vermişti. Kamyeri’nin Ertuğrul tarafından kurtarıldığını öğrenen Köpek, öfkeden deliye dönmüştü. Marya ise Aydoğmuş’a gönderilecek bilgiyi verdiği sırada, Ahmet onun casusluk yaptığını öğrenmişti. Aydoğmuş, Günalp’ın gidişiyle meydanı boş bulmuş ve sultanla anasını öldürmek için, askerleriyle obaya saldırmıştı. Ertuğrul ise ulak kılığında Köpek’in otağına girmeyi başarmış ancak karşısında Günalp’ı bulmuştu…

DİRİLİŞ ERTUĞRUL YENİ BÖLÜMDE GÜNDEM SADETTİN KÖPEK

Ertuğrul’un Günalp ve Köpek’le olan hesaplaşmasında neler yaşanacak? Ertuğrul ve alplar, hedeflerine ulaşıp Köpek’in ordugâhından sağ salim çıkabilecekler mi? Ahmet, Tekfur Kritos’u obaya saldırmamak hususunda oyalayabilecek mi? Obaya yapılan saldırı bertaraf edilebilecek mi? Mahperi ile Hayme ve Halime arasında neler yaşanacak? Gıyaseddin ve Mahperi, saraya dönebilecekler mi?

 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS