7 Mart’ta Diriliş Ertuğrul var mı? (TRT1 yayın akışı)

7 Mart’ta Diriliş Ertuğrul var mı? (TRT1 yayın akışı)

TRT1 yayın akışı bilgileri Diriliş Ertuğrul’un bu akşam yayınlanıp yayınlanmayacağını gösterdi. Yeni bölüm fragmanının yayınlanmasının ardındansa Ertuğrul Gazi’nin bir kez daha ölümle burun buruna geleceği ortaya çıktı. Peki, Diriliş Ertuğrul dizisi bu hafta TRT1 ekranlarında olacak mı?

Diriliş Ertuğrul son bölümde Ertuğrul Gazi ve Alplerini bekleyen zorlu dakikalar olumsuz sonuçlanmış ancak Ares’in Müslüman olması herkesi şaşırtmıştı. Sultanın kendisine tutuklama emri verdiğini duyan Ertuğrul Gazi ise büyük şok yaşamıştı. İşte Diriliş Ertuğrul dizisinin yayın saati ve yeni bölümde yaşanacak tüm gelişmeler…

DİRİLİŞ ERTUĞRUL FRAGMAN VİDEOSU

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 7 MART ÖZETİ

Yayıncı kuruluş TRT1 tarafından yapılan yeni haftadaki bölümle ilgili özet açıklama şöyle; Ertuğrul, Sultan Alaeddin’in emriyle tutuklanarak huzuruna getirilmiş fakat sonra haklı olduğu anlaşılmıştı. Ertuğrul’un sultana Emir Saadeddin’in bütün oyunlarını anlattığı esnada, Saadeddin’in adamı olan çaşnigir tarafından hazırlanan zehirli eti yiyen Sultan Alaeddin zehirlenmişti. Zehirlenme sırasında içeri giren Şehzade Gıyaseddin, şüphelendiği Ertuğrul’u sorgulamak için tutuklanmıştı.

Emir Saadeddin’in tuzağına düşen Ertuğrul ne yapacak? Sultanı öldürmek suçundan aklanabilecek mi? Gıyaseddin, Ertuğrul hakkında ne hüküm verecek? Emir Saadeddin tarafından Karacahisar Kalesi’ne gönderilen Kaledar Günalp Bey’in kaledeki icraatı ne olacak? Artuk, Turgut ve Bamsı, Kaledar Günalp Bey’e karşı ne yapacak? Ertuğrul’un tutuklanması ve Günalp Bey’in gelişi, Kayıları nasıl etkileyecek?

Ahmet ve Alplar, Ertuğrul’un başına gelenlerden sonra ne yapacak? Obaya gelen Sungur Tekin, olanlar karşısında nasıl hareket edecek? Emir Saadeddin büyük hedefine ulaşabilecek mi? Üst üste gelen felaketlerden sonra Kayı Obası’nda durum ne olacak?

TRT1 YAYIN AKIŞI

7 Mart Çarşamba günü sevilen dizinin yeni bölümünü ekrana taşıyacak olan yayıncı kuruluşta 16:25’te Aslan Ailem adlı dizi ekranlarda olacak. Dizinin sona ermesinin ardındansa 19:00’da Ana Haber’de gündemin önemli gelişmeleri aktarılacak. Ertuğrul Gazi ve Alplerinin hayatını konu alan Diriliş dizisi ise 20:00’de takipçilerinin karşısında olacak.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS