Arka Sokaklar 390. Bölüm 2. Fragmanı yayında! Ekip, Selin Komiser'i kurtarabilecek mi? - Canlı izle

Arka Sokaklar 390. Bölüm 2. Fragmanı yayında! Ekip, Selin Komiser'i kurtarabilecek mi? - Canlı izle

Arka Sokaklar dizisi izleyenlerine yeni aksiyon sahneleriyle gelmeye devam ediyor. Kanal D'nin başarılı macera dolu dizisi Arka Sokaklar'ın bu hafta yayınlanan bölümünde neler oldu? Arka Sokaklar 390. bölüm 2. fragmanı yayında! Sancar ile Nusret'in peşine düşen ekipten Selin'e şok tuzak! Rıza baba ve ekibini bu bölümde nasıl bir tehlike bekliyor? Ekip, Selin Komiser'i Sancar ve Nusret'in elinden sağ salim kurtarabilecek mi? 26 Şubat Cuma akşamı nefesler tutulacak gözler ekrandan ayrılmayacak. Çünkü, hatanın affı yok! Mesut Komiserin zor anları hepsi ve daha fazlası bu bölümde. İşte Arka Sokaklar son bölümden detaylar ve 390. yeni bölüm fragmanları ve ayrıntılar haberimizde...

Arka Sokaklar 390. Bölüm 2. Fragmanı yayında! Ekip, Selin Komiser'i Sancar ve Nusret'in elinden sağ salim kurtarabilecek mi? Arka Sokaklar 390. Bölüm 26 Şubat Cuma akşamı saat 20.00'de Kanal D'de! Arka Sokaklar dizisinde heyecan dorukta. Çok izlenilen dizinin bu hafta yayınlanacak bölümünde neler olacak? 


Sancar’ların yeni planı ambulans kaçırmaktır. Yalan bir ihbarda bulunurlar. Ambulans ekibi ihbarın geldiği ıssız yere gittiğinde Nusret ve Sancar tarafından rehin alınırlar. Bu sırada ihbarı duyan Selin’de elindeki işi Volkan’a bırakarak tek başına olay yerine gider. Reva, Selin’i görünce hemen tanır. Planlarının içerisinde Selin’e ulaşmak olmasa da, kuş kendiliğinden kafese girmiştir. 


Mesut, Kutlu’nun adamları ile olan mücadelesinden sonra hastanededir. Çok önemli bir şeyi yoktur. Bu arada polisler, Kutlu’yu aramaya başlar. Tunç’un telefonu kapalıdır. Mesut oğluna ulaşamadığı için çıldırır.


Selin’in Sancarlar tarafından kaçırılması ekipte bomba etkisi yaratır. Ekip, Selin’i kurtarmak için harekete geçer. 


EKİP, SELİN’İ KURTARMAK İÇİN SEFERBER OLUYOR!


Arka Sokaklar 390. Bölüm 26 Şubat Cuma akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!


Arka Sokaklar 390. Bölüm 2. Fragmanı yayında! Ekip, Selin Komiser'i Sancar ve Nusret'in elinden sağ salim kurtarabilecek mi?


ARKA SOKAKLAR 390. BÖLÜM 2. FRAGMANI Arka Sokaklar 390. Bölüm fragmanı yayında! 26 Şubat Cuma akşamı nefesiniz kesilecek.. Hatanın affı yok!


ARKA SOKAKLAR 390. BÖLÜM FRAGMANIArka Sokaklar 389. Bölüm Özeti


Çatışmanın ardından bir hafta geçmiş, ölenlerin kimlikleri belirlenmiş, örgüt ile bağlantıları da kesinlik kazanmıştır. Militan kadrosundan Şener ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılmış, ameliyatı iyi geçmiştir. Arif müdür, terörle mücadeleye de haber verilerek, ekibin hastaneye gidip Şener’in ifadesinin alınmasını söyler.


Daha sonra Arif, Rıza’ya bir dosya verir. Dosyada, dağ kadrosundan şehre inen keskin nişancıların listesi yer almaktadır. Nişancıların hedefleri bellidir, her namlunun ucunda bir polis. Mesut ve Selin, Şener’in ifadesini almak için hastaneye gitmektedir.


Bu sırada TEM Komiseri Hakan Çınar hastanede Şener’in yanına gelir. Ancak tam geldiği sırada Şener, keskin nişancı tarafından vurularak öldürülür. Şener’i öldüren keskin nişancıyı bulmak, Sancar ve Nusret’e ulaşabilmek için Terörle Mücadeleden Hakan Komiserin ekibimizle bir süre birlikte çalışması kararı alınır.


ARKA SOKAKLAR 389. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN


 


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS