Arka Sokaklar 392. Bölüm 2. Fragmanı yayında! Ekip, Sancar’ın peşinde! - Canlı izle

Arka Sokaklar 392. Bölüm 2. Fragmanı yayında! Ekip, Sancar’ın peşinde! - Canlı izle

Arka Sokaklar 392. Bölüm 2. Fragmanı yayında! Ekip, Sancar’ın Peşine Düşüyor... Ekip, bombayı patlatamadan Sancar'ı yakalayabilecek mi? Civan Dayı ve Reva ölmüş, Sancar ise artık tek başına kalmıştır. Ama Rıza Baba ve ekibi Sancar'ı yakalamadan rahat huzur bulamayacaklarını biliyorlar. Sancar iyice köşeye sıkışmıştır ve sonrasında yaşananlar... Nazike ise Bir Kapkaççının Saldırısına Uğruyor. Hüsnü ve ailesi Nazike'yi bulmak için seferber olur. Bu bölümde Hakan ve Aylin arasında sürpriz bir yakınlaşma sözkonusu... Arka Sokaklar dizisi izleyenlerine nefes kesen tehlikeli yeni aksiyon sahneleriyle bu akşam ekranlara gelmeye devam ediyor. Kanal D'nin başarılı macera dolu dizisi Arka Sokaklar'ın bu akşam yayınlanacak bölümünde neler olacak? Ayrıntılar haberimizde...

Arka Sokaklar 392. Bölüm 2. Fragmanı yayında! Ekip, bombayı patlatamadan Sancar'ı yakalayabilecek mi? Arka Sokaklar dizisi izleyenlerine yeni aksiyon sahneleriyle gelmeye devam ediyor. Kanal D'nin başarılı macera dolu dizisi Arka Sokaklar'ın bu akşam yayınlanacak bölümünde neler olacak? Ayrıntılar haberimizde...


Kanal D’nin başrollerinde; Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Alp Korkmaz ve Oya Okar’ın oynadıkları sevilen dizisi “Arka Sokaklar” Cuma akşamı yeni bölüm ile ekrana geliyor.


Yayın Tarihi : 11 Mart Cuma /2016


Yayın Saati  : 20.00 


ARKA SOKAKLAR 392. BÖLÜM 2. FRAGMANI    Ekip, Sancar’ın Peşine Düşüyor... Nazike ise Bir Kapkaççının Saldırısına Uğruyor.


Civan Dayı ve Reva ölmüş, Sancar ise artık tek başına kalmıştır . Ekip, işlerinin kolaylaştığını düşünse de Rıza Baba, Sancar’ı yakalamadan hiç bir şeyin kolaylaşmayacağını ekibe bir kez daha hatırlatır. Sancar’ın fotoğrafı tüm ekiplere dağıtılır. Arif Müdür ise ekibe Suriye’den sınırından ‘sınırsız’ insan kaynağı aktığını, son yaşanan Ankara olayını, yakalanan militanları bir kez daha hatırlatarak, Sancar’ın daha büyük olaya hazırlandığını söyler. Sancar yakalanana kadar ekibin elindeki en önemli iş budur. Komiserlerimiz gruplara ayrılarak asayiş noktalarını denetlemeye çıkarlar. Nazike 2-3 günlüğüne akraba ziyaretine gitmeye karar verir. İstanbul’un bir diğer ucuna gideceğinden Suat, Nazike’nin yolu nasıl bulacağının telaşına düşer. Nazike’nin bir kaç gün bile olsa evde olmayacağına en çok Hüsnü sevinir. Nazike duraktaki yolculara, etraftaki gördüğü kişilere sora sora yolunu bulmaya çalışmaktadır. Bu arada kadını uzaktan ürkütücü iri yarı bir tip izlemeye başlar. Nazike ıssız bir sokaktan geçerken kapkaça uğrar, bu arbede sırasında da düşüp kafasını vurur. Suat bir süre Nazike’den haber alamayınca Hüsnü’yü taarruza geçirir. Hakan’ın annesi Nesrin sürekli Aylin’i sormaktadır. Hakan bu durumdan fazlasıyla sıkılmış ancak bir yandan da içten içe acaba mı diye de düşünmekten kendini alamamaktadır. Nesrin alışverişe çıkmıştır. Bu sıra da o da kapkaça uğrar. Hemen biricik oğlu Hakan’a haber verir. Hakan haberi aldığı sırada yanında olan Aylin ile beraber annesinin yanına koşar. 


ARKA SOKAKLAR 392. BÖLÜM FRAGMANIARKA SOKAKLAR 391. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN


ARKA SOKAKLAR 391. BÖLÜMDE NELER OLDU?


Nedim Arslan, Özel Harekat tarafından İstanbul’a getirilip Tem Şube’ye teslim edilmiş bir itirafçıdır. Ekip, Nedim’i kullanarak Sancar ve Reva’ya ulaşmanın peşindedir. Civan Dayı ise boş durmaz, İzzet’i, Sancar’ı ve Reva’yı alıp mekan değiştirmeye karar verir. Aynı zamanda mekanlarına mahalleden çocukları teker teker toplayıp adeta beyinlerini yıkayıp örgütün adamı olarak çalıştırmaya başlamayı hedefler. İzzet ise infaz yaparken Kudret’e yakalanır. Kudret’ de bu gençlerden biridir. Hatice oğlu Kudret’i Civan’ın elinden kurtarmaya çalışır .Ekip Nedim’den edindikleri bilgilerle Civan dayıya ulaşıp örgütü bitirmek için çalışmaları hızlandırır. Zeliha staj yaptığı gazetenin yerel kanalına muhabir olarak terfi eder. Zeliha’nın ilk gittiği olay inşaatın tepesine çıkmış intihar etmeye çalışan Abdi’nin olayıdır. Abdi kamerayı görünce, kamera yukarıya gelsin diye krize girer. Zeliha polis kızı olmasının cevvalliği ile inşaatın tepesinde bulur kendini. İntihar eylemindeki Abdi’yi sakinleştirmeyi başarır ve polisler kıs kıvrak yakalarlar. Zeliha’nın başarısı evde herkes tarafından takdir edilir. Abdi Zeliha’yı gördüğü anda aşık olur.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS