Arka Sokaklar 393. bölüm fragmanı yayında! Ekip uyuşturucu şebekesinin peşine düşüyor! - izle

 Arka Sokaklar 393. bölüm fragmanı yayında! Ekip uyuşturucu şebekesinin peşine düşüyor! - izle

Kanal D'nin başarılı macera dolu dizisi Arka Sokaklar izleyenlerine nefes kesen tehlikeli yeni aksiyon sahneleriyle bu akşam ekranlara gelmeye devam ediyor. Arka Sokaklar 393. Bölüm Fragmanı yayında! Soluk soluğa izleyeceğiniz bu bölümde Ekip, çocukları ailelerinden koparıp uyuşturucu satan bir şebekenin peşinde! Selin, Hakan, Ali, Volkan ve Arda, Beyoğlu’nun arka sokaklarında baygın olan bir genç bulurlar. Bu olaydan sonra ekip bir uyuşturucu şebekesi ve simsarlarının peşine düşer ve heyecan dorukta bir kovalamaca başlar! Uyuşturucu şebekesine karşı çatışmaya giren ekibi bekleyen tehlike! Nazike’nin hafıza kaybı devam etmektedir. Herkes seferber olmuş Nazike’nin birşeyler hatırlaması için çabalamaktadır. Kanal D'nin başarılı macera dolu dizisi Arka Sokaklar'ın bu akşam yayınlanacak yeni bölümünde neler olacak? Ayrıntılar haberimizde...

Arka Sokaklar 393. bölüm fragmanı yayında! Ekip, çocukları ailelerinden koparıp satan bir şebekenin peşinde! Kanal D'nin başarılı macera dolu dizisi Arka Sokaklar'ın bu akşam yayınlanacak yeni bölümünde neler olacak? Ayrıntılar haberimizde... Kanal D’nin başrollerinde; Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Alp Korkmaz ve Oya Okar’ın oynadıkları sevilen dizisi “Arka Sokaklar” bu akşam yeni bölüm ile ekrana geliyor. Ayrıntılar...


 Ekip Bir Uyuşturucu Şebekesinin Peşine Düşüyor.


Selin, Hakan, Ali, Volkan ve Arda, Beyoğlu’nun arka sokaklarında baygın olan bir genç bulurlar. Bir tanıdıktan genç hakkında bilgi almaya çalışırken gencin cebinde uyuşturucu hap bulurlar. Bu hapları satan Hilmi, gencin başında polisleri görür ve bu durumu patronu Muzaffer’e iletir. Ekip, bu hapları satan şebekenin peşine düşer. Nazike’nin hafıza kaybı devam etmektedir. Herkes seferber olmuş Nazike’nin birşeyler hatırlaması için çabalamaktadır.


Arka Sokaklar 393. Bölüm 18 Mart Cuma akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!


ARKA SOKAKLAR 393. BÖLÜM FRAGMANIOkan ve Semih aynı evde yaşayan iki arkadaştır. Tarık ise Okan’ın peşindedir. Tarık’ın adamları Semih’i Okan zannetmiş ve fazlasıyla hırpalamıştır. Ekip olay yerine gelir ve Semih’i acil olarak hastaneye kaldırırlar. Hastane de kendine gelen Semih, başına gelenlerin tamamının Okan yüzünden olduğunu söyler. Okan ve Tarık arasındaki husumetin sebebi ise Hülya’dır. Ekip, Okan’ı bulmanın; ayrıca Semih’i vuran Tarık’ı yakalamanın peşindedir.


ARKA SOKAKLAR 392. SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN


Ekip, Sancar’ın Peşine Düşüyor... Nazike ise Bir Kapkaççının Saldırısına Uğruyor.


Civan Dayı ve Reva ölmüş, Sancar ise artık tek başına kalmıştır . Ekip, işlerinin kolaylaştığını düşünse de Rıza Baba, Sancar’ı yakalamadan hiç bir şeyin kolaylaşmayacağını ekibe bir kez daha hatırlatır. Sancar’ın fotoğrafı tüm ekiplere dağıtılır. Arif Müdür ise ekibe Suriye’den sınırından ‘sınırsız’ insan kaynağı aktığını, son yaşanan Ankara olayını, yakalanan militanları bir kez daha hatırlatarak, Sancar’ın daha büyük olaya hazırlandığını söyler. Sancar yakalanana kadar ekibin elindeki en önemli iş budur. Komiserlerimiz gruplara ayrılarak asayiş noktalarını denetlemeye çıkarlar. Nazike 2-3 günlüğüne akraba ziyaretine gitmeye karar verir. İstanbul’un bir diğer ucuna gideceğinden Suat, Nazike’nin yolu nasıl bulacağının telaşına düşer. Nazike’nin bir kaç gün bile olsa evde olmayacağına en çok Hüsnü sevinir. Nazike duraktaki yolculara, etraftaki gördüğü kişilere sora sora yolunu bulmaya çalışmaktadır. Bu arada kadını uzaktan ürkütücü iri yarı bir tip izlemeye başlar. Nazike ıssız bir sokaktan geçerken kapkaça uğrar, bu arbede sırasında da düşüp kafasını vurur. Suat bir süre Nazike’den haber alamayınca Hüsnü’yü taarruza geçirir. Hakan’ın annesi Nesrin sürekli Aylin’i sormaktadır. Hakan bu durumdan fazlasıyla sıkılmış ancak bir yandan da içten içe acaba mı diye de düşünmekten kendini alamamaktadır. Nesrin alışverişe çıkmıştır. Bu sıra da o da kapkaça uğrar. Hemen biricik oğlu Hakan’a haber verir. Hakan haberi aldığı sırada yanında olan Aylin ile beraber annesinin yanına koşar. 


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS