Arka Sokaklar 395. yeni bölüm fragmanında heyecan dorukta! - izle

Arka Sokaklar 395. yeni bölüm fragmanında heyecan dorukta! - izle

Kanal D'nin büyük beğeniyle izlenen polisiye aksiyon dizisi Arka Sokaklar 395. bölüm fragmanı yayınlandı. Ekip, sokakları ele geçirmiş hırsızlık çetesini bitirme peşinde! Arka Sokaklar'da bu akşam heyecan dorukta. İstanbul sokaklarında suçluların peşinde koşan bir ekibin sıra dışı maceraları ve aile yaşamları konu alan yepyeni bölümleriyle serüvenlerine devam ediyor. Arka Sokaklar nefesleri kesecek tehlikeli sahneleri olan bir bölümle bu akşam ekranlara geliyor. Arka Sokaklar dizisinde bu hafta neler yaşanacak? Bu bölümde Nazike yine rahat durmaz ve Hüsnü’yü kötü bir sürpriz beklemektedir! Muhteşem aksiyon dozu yüksek polisiye dizisi izlemeye hazır mısınız? İşte Arka Sokaklar 395. bölüm fragmanı ve son bölüm özeti haberimizde...

Merakla beklenen Arka Sokaklar 395. bölüm fragmanı yayınlandı. Arka Sokaklar 394. Bölüm 25 Mart Cuma akşamı saat 20.00'de Kanal D'de yayınlandı.  Arka Sokaklar, Kanal D 'de yayınlanan Türk yapımı polisiye televizyon dizisi olan Arka Sokaklar'da heyecan dorukta. İstanbul sokaklarında suçluların peşinde koşan bir ekibin sıra dışı maceraları ve aile yaşamları konu alan Arka Sokaklar, Kanal D'de Cuma akşamları yayımlanmaktadır. Arka Sokaklar dizisinde bu hafta neler yaşanacak? İşte Arka Sokaklar 395. bölüm fragmanı ve son bölüm özeti haberimizde...


Kanal D’nin başrollerinde; Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Alp Korkmaz ve Oya Okar’ın oynadıkları sevilen dizisi “Arka Sokaklar” bu akşam yeni bölüm ile ekrana geliyor.


Yayın Tarihi : 01 Nisan Cuma /2016


Yayın Saati  : 20.00    


Ekip, Bir Hırsızlık Olayının Peşinde Düşüyor..


Nazike mahallede yürürken evsiz bir adama denk gelir. Adamın üstü başı, saçı sakalı birbirine girmiştir. Nazike önceleri umursamasa da sonra durup vicdanının sesini dinler. İç sesine kulak vererek ve adama yemek parası uzatır. Bu sırada adam düşüp bayılır. Nazike ne yapacağını bilemez ve o telaşla Hüsnü’yü arar. Hüsnü geldikten sonra ise olanlar olur….


ARKA SOKAKLAR 395. BÖLÜM FRAGMANISelin’in oturduğu apartman ilaçlanacaktır. Telefonda yönetici ile tartışırken Mesut konuşmaya tanık olur ve gülmeye başlar. Selin bu duruma çok sinirlenir. Ekip, gece devresine çıkmıştır ve bir hırsızlık vakası ile karşılaşır. Dükkandaki güvenlik kamerası incelenmeye alınır. Şahısın yüzü kar maskesi kullandığı için yüzü seçilmemektedir. Soygunda enteresan bir durum vardır. Kasanın tamamı boşaltılmamıştır. Hırsız, neredeyse ihtiyacı olan kadar para alıp çıkmıştır. Parmak izi çalışmaları başlatılır. Şahsın kimliği belirlenir. Hırsız Cafer Somuncu’dur. Adamın ev adresine ulaşılır. Cafer’in çocuğunu görememesi artık canına tak etmiştir. Kayınvalidesi Refika’nın evini basar. Oğlu Hamdi’yi de alıp kaçmayı başarır. Refika polisi arar. Ali, Selin, Arda, Volkan Refika’nın evine giderler. Cafer oğlu Hamdi ile evdedir. Bu sırada camdan polislerin geldiğini ve kendisini bulduğunu görür. Gelen polisler Hakan ve Aylin’dir. Cafer, Hamdi’yi alıp apartmanın merdivenlerinden kaçmaya başlar. Bu sırada Hakan ve Aylin asansöre binmiş, asansör hareket halindedir. Cafer zaman kazanmak için apartmanın elektrik kutusunu bulup panodan şalterleri indirip, bulduğu kabloları kopartarak asansörün durmasına sebep olur. Hakan ve Aylin asansör kabininde baş başa kalırlar.


ARKA SOKAKLAR 394. SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN


ARKA SOKAKLAR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?


Ekip, saygın iş adamı görüntüsü altında uyuşturucu tacirliği yapan Cengiz’in peşine düşer. Cengiz’e ulaşmanın tek yolu Roket Ayhan’dır. Bu sebeple ekip, bir düzenek hazırlar. Selin komiser, uyuşturucu dağıtıcısı Roket Ayhan’ı pusuya düşürmek için bambaşka bir kılığa girer ve Ayhan’ın bulunduğu barın içine sızar. Ali, Mesut ve Hakan’ da uzak bir köşeden Selin’i izlemektedir. Barın içerisinde Selin’i eskiden tanıyan Yeliz isimli bir kadın da vardır.Selin Yeliz’i görünce ne yapacağını şaşırıp, planın çökmemesi için tanımamazlıktan gelir. Selin ve Ayhan konuşmaya başlarlar. Bu sırada içerideki adamlardan biri Yeliz’i dövmeye başlayınca Selin olaya müdahale etmek zorunda kalır ve kızın polis olduğu ortaya çıkar. Roket Ayhan ise anında mekanı terk eder. Operasyon yapılamamıştır.Ekip, Cengiz’i çökertmek için ip uçları aramanın, bu sırada da piyasadaki maldan gençleri korumanın yollarını aramaktadır.


Ayla ve Pınar, öğretmen arkadaşları Nihal’i Mesut ile tanıştırmak aralarını yapmak isterler. Bu fikirlerini Rıza ve Ali’ye söylerler. Rıza önce itiraz eder ama bayanlar kendisini ikna etmeyi başarır. Mesut, Soylu ailesine akşam yemeğine davet edilir.   


Zeliha’nın Eve Getirdiği Köpek ise Hüsnü’yü Çıldırtıyor.


Zeliha sokak röportajları yapmak üzere çarşı pazar gezmektedir. Bu sırada bir dükkanın önünden geçerken chow chow cinsi bir köpek yavrusu görür. Köpeğe ilk görüşte aşık olur. Esnaf Zeliha’nın yanına gelir. Köpeğin satılık olduğunu söyler. Piyasa fiyatının da baya altına satınca Zeliha dayanamaz ve köpeği alır. Chow chow evde büyük ilgi odağı olur. Ancak Hüsnü köpeği gördüğü an kıyamet kopartır. Asla köpeğin evde kalamayacağını söyler. Çocuklar alttan girip, üstten çıkıp babalarını ikna etmeyi başarırlar. Chow chow evde kalacaktır. Artık Çoban ailesinin yeni üyesidir. Ertesi gün köpek evde hiç uyanmaz. Hüsnü’de eve gelir tüm aile köpeğin başında toplanmış, uyansın diye beklemektedir. 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS