Asla Vazgeçmem 36. yeni bölümde sürpriz gelişmeler? - Canlı izle

Asla Vazgeçmem 36. yeni bölümde sürpriz gelişmeler? - Canlı izle

Asla Vazgeçmem dizisinde izleyenleri bu hafta neler bekliyor? Show Tv'nin başarılı yapımı Asla Vazgeçmem'in bu akşam yayınlanacak bölümünde neler olacak? Peki; Kerem ve Nur'u hangi sürprizler bekliyor? Büyük aşkın hikayesi yarım mı kalacak? İşte Asla Vazgeçmem 36. bölümden detaylar haberimizde...

Asla Vazgeçmem dizisinde heyecan soluksuz sürüyor. Show TV'nin ilgiyle izlenen dizisi Asla Vazgeçmem'in bu hafta yayınşanacak bölümünde neler olacak? İşte Asla Vazgeçmem 36. bölümden detaylar..


Asla Vazgeçmem 36. Bölüm Fragmanı


Yiğit, Kerem Sancaktar ile ilgili gerçekleri öğreniyor!

Asla Vazgeçmem yeni bölümüyle Perşembe akşamı saat 20.00'de Show TV'de!


Asla Vazgeçmem 36. Bölüm FragmanıAsla Vazgeçmem 36. Bölüm 2. Fragman

 

 

Asla Vazgeçmem 35. Bölüm Özeti

 


Nur, geri dönülmez bir adım attı!

 


 

“Asla Vazgeçmem”in 35. Bölümünde; Kerem ve İclal’i kafede konuşurken gören Nur bu ittifaka çok şaşıracak, ancak Kerem İclal’in ondan yardım istediğini söyleyerek bu sıkıntılı durumdan kurtulmasını bilecektir. Yiğit’in hastahaneye yetiştirdiği Hazal’ın durumu kritiktir. Yiğit Hazal’ı bu duruma sokan kişinin Kerem olabileceğini düşündüğünden Nur için endişelidir. Kerem’i araştırması için eski bir dostundan yardım ister. Nazan’ın abilerinin yanındaki hayatı tam bir kabustur. Durumu öğrenen Cahit kalan mücehverleri teslim etmek bahanesiyle Nazan’ı görmeye gelir. İkilinin yüzleşmesi çok sert geçecektir. Çiftliğe yerleşen Elmas’ın ise artık tek hedefi Cahit’i nikah masasına oturtmaktır. Bebeği düşürdüğünü Yiğit’ten saklamak için uğraşan İclal’in sırrı hiç beklemediği bir şekilde ortaya çıkacaktır. Kerem’in de baskısıyla artık büyük oynamaya karar veren Nur, geri dönülmez bir adım atacaktır.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS