Asla Vazgeçmem 37. yeni bölümde Nur yardım istiyor - Canlı izle

Asla Vazgeçmem 37. yeni bölümde Nur yardım istiyor - Canlı izle

Asla Vazgeçmem dizisi izleyenlerine yepyeni maceralar yaşatmaya devam ediyor. Show Tv'nin sevilerek izlenen dizisi Asla Vazgeçmem'in bu hafta yayınlanacak bölümünde neler olacak? Yiğit Asla Vazgeçmem dediği aşkından vazgeçecek mi? Peki, Nur İclal'e ne diyecek? Nur kimden yardım isteyecek? Büyük aşk hikayesi kaldığı yerden devam edecek mi? İclal istediğini alabilecek mi? İşte Asla Vazgeçmem 37. bölümden ayrıntılar haberimizde...

Asla Vazgeçmem dizisi izleyenlerinin ekranlarına yepyeni bölümlerle gelmeye devam ediyor. Show Tv'nin sevilerek dizisi Asla Vazgeçmem'in bu hafta yayınlanacak bölümünde neler olacak? İşte Asla Vazgeçmem 37. bölümden detaylar..


Asla Vazgeçmem 37. Bölüm FragmanıAsla Vazgeçmem 37. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Asla Vazgeçmem yeni bölümde Nur, İclal'in karşısına geçip "Yiğit'i senden söke söke alacağım" diyor.


Asla Vazgeçmem yeni bölümde Nur ile İclal karşı karşıya geliyor ve Yiğit’i söke söke alacağını söylüyor. İclal bu duruma sebep olan Fatih’e art arda tokatlar yapıştırıyor. Öte yandan Nur tek başına işin içinden çıkamayacağını anlayıp Cahit’ten yardım bekliyor.


Asla Vazgeçmem 37. Bölüm 2. FragmanıAsla Vazgeçmem 36. bölümde neler oldu


“Asla Vazgeçmem”in 36. Bölümünde; Nur’u Kerem ile nikah masasında görmek Yiğit için “asla vazgeçmeyeceğim” dediği sevdasından vazgeçtiği noktadır. Nur ise attığı adımdan şimdiden pişmandır. Ancak Kerem’in sergilediği hastalıklı davranışlar yüzünden bu nikah işinden öyle kolayca kurtulamayacağını anlayacaktır. Kerem hakkında öğrendikleri ve Hazal ile konuşması sonucunda Yiğit Nur’u Kerem’den kurtarmak üzere harekete geçer. Düşük olayını öğrenmesine rağmen, Nur’a olan öfkesi nedeniyle Yiğit, İclal’e yeniden evleneceklerini söyler. İclal sonunda hedefine yaklaşmıştır, çok mutludur. Ancak nikah günü onu öyle büyük bir sürpriz beklemektedir ki….


Asla Vazgeçmem 36. Bölümü İzlemek İçin Tıklayın


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS