Asla Vazgeçmem 37. son bölümde Nur, aşkından vazgeçmedi! - İzle

Asla Vazgeçmem 37. son bölümde Nur, aşkından vazgeçmedi! - İzle

Asla Vazgeçmem dizisi izleyenlerinin ekranlarına yepyeni bölümlerle, yepyeni heyecanlarla geldi. Show Tv'nin sevilerek izlenen dizisi Asla Vazgeçmem'in yayınlanan son bölümünde izleyenleri neler bekledi? Dün akşam yayınlanan bölümde İclal, Nur'un göstermiş olduğu tepkiden dolayı çılgına dönüyor. Nur, Cahit'ten neden iş istedi? Peki, Cahit Nur'a yardım etti mi? Yiğit, Nur'un bu çabalarına kayıtsız kaldı mı? İşte Asla Vazgeçmem 37.son bölüm ve detaylar..

Asla Vazgeçmem dizisi izleyenlerine yepyeni maceralar yaşatmaya devam ediyor. Show Tv'nin sevilerek izlenen dizisi Asla Vazgeçmem'in yayınlanan son bölümünde neler yaşandı? İşte Asla Vazgeçmem 37. son bölüm ve detaylar..


Asla Vazgeçmem 37. Bölümü İzlemek İçin Tıklayın


Asla Vazgeçmem 37. Bölüm FragmanıAsla Vazgeçmem 37. Bölüm 2. FragmanıAsla Vazgeçmem 37. Bölüm Özeti


Nur, Yiğit'ten vazgeçmiyor!
“Asla Vazgeçmem”in 37. Bölümünde; Nur’un Kerem’le evlenmesini kabul edemeyen Yiğit her ne kadar onu zor durumdan kurtarsa da artık Nur’dan vazgeçmiştir. Bu aşk için savaşacak kişi bundan böyle Nur’dur. Düşük olayını öğrenmesine rağmen, Nur’a olan öfkesi nedeniyle Yiğit, İclal’e yeniden evleneceklerini söyler. İclal sonunda hedefine yaklaşmıştır, çok mutludur. Ancak nikah günü onu öyle büyük bir sürpriz beklemektedir ki…. Cahit’in Nazan’dan boşanacağı günü iple çeken Elmas ise büyük bir hayal kırıklığına uğrayacak, Nazan’ın hiç de kolay lokma olmadığını anlayacaktır. Herkes için yeni bir hayat başlarken Yiğit’i tekrar kazanmak için tüm gücüyle savaşan yepyeni bir Nur vardır artık.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS