Asla Vazgeçmem 38. bölüm 2.fragmanı Yiğit'e kötü sürpriz! - Canlı izle

Asla Vazgeçmem 38. bölüm 2.fragmanı Yiğit'e kötü sürpriz! - Canlı izle

Asla Vazgeçmem dizisinde tempo düşmüyor. Show Tv'nin başarılı dizisi Asla Vazgeçmem'in bu hafta yayınlanacak bölümünde neler olacak? Nur, aşkı için savaşmaya karar verir! İclal çocuk üzerinden planlar yapmaktadır. Yiğit Nur'u neden kovuyor? Nur, Yiğit için her yolu deniyor! Nur, Yiğit'i geri kazanabilecek mi? O gizemli yaşlı adam kim? İşte Asla Vazgeçmem 38. bölümden detaylar haberimizde...

Asla Vazgeçmem dizisi izleyenlerine yepyeni heyecanlarla gelmeye devam ediyor. Show Tv'nin sevilerek izlenen dizisi Asla Vazgeçmem'in bu hafta yayınlanacak bölümünde izleyenleri neler bekliyor? İşte Asla Vazgeçmem 38. bölümden detaylar..


Show TV’nin senaryosu ile seyirciye soluksuz anlar yaşatan dizisi Asla Vazgeçmem’in 38. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Asla Vazgeçmem yeni bölümde Yiğit ile Nur arasında yine ipler geriliyor. Yiğit, Nur’un hareketlerinden rahatsız oluyor ve zorla odadan kovuyor. Nur ise Yiğit her ne yaparsa yapsın ondan vazgeçmiyor.


Nur, Yiğit'i geri kazanabilecek mi?


Show TV’den ekranlara bomba gibi düşen bir yıldırım aşkı hikayesi: “Asla Vazgeçmem”
Yapımcılığını Gold Film’in, yönetmenliğini Aysun Akyüz’ün üstlendiği “Asla Vazgeçmem”’in senaryosunu ise Sırma Yanık ve Melis Civelek kaleme alıyor.
Sıfırdan zirveye yürümüş, hırçın bir ruh; Yiğit Kozan (Tolgahan Sayışman) . Ateşe koşan pervaneler misali, aşka inanmayan bu karanlık adama tutkun iki kadın; Biri yıllarca süren derin bir uykudan uyanan çocuğunun annesi, diğeri yıldırım aşkının büyüsüne kapılan masum bir aşık: Yiğit (Tolgahan Sayışman), İclal (Şafak Pakdemir) ve Nur (Amine Gülşe). Sevda kafesinde çırpınıp duran üç yaralı ruh... Ya kafes onları boğacak... Ya tutsaklığa yalnızca aşk ışık olacak!


BABASI YILLAR SONRA KARŞISINA ÇIKTI!


“Asla Vazgeçmem”in 38. Bölümünde; Yiğit’e yakın olmak için yan evini kiralayan Nur’un artık tek hedefi Yiğit’i tekrar kazanmaktır. Bunun için Cahit’i ikna ederek onun sekreteri olarak Kozan şirketine de girmiştir. Nur’un bu atakları İclal’i deli etse de sakladığı sır yüzünden elinden bir şey gelmemektedir. Aytül’ün sözünü dinleyerek mağdur kadını oynamakta, sadece Mert’i Nur’un üzerine salmakla yetinmektedir. Nur yeni evine taşınırken yanına halası ve eniştesini de alır. Elmas ise annesini mutlu edeceğini düşünerek Emin’e kendini affettirmek istemektedir. Bunun için harekete geçer. Nur’un şirketteki varlığı Yiğit için çok rahatsız edici olsa da yine de onu görmek için hiçbir fırsatı kaçırmaz. Babasının yıllar sonra karşısına çıkması Yiğit için kötü bir sürprizdir. Ancak onu büyük bir şok beklemektedir.


Asla Vazgeçmem 38. Bölüm 2. FragmanıAsla Vazgeçmem 38. Bölüm Fragmanı Asla Vazgeçmem 37. Bölüm Özeti


Nur, Yiğit'ten vazgeçmiyor!


“Asla Vazgeçmem”in 37. Bölümünde; Nur’un Kerem’le evlenmesini kabul edemeyen Yiğit her ne kadar onu zor durumdan kurtarsa da artık Nur’dan vazgeçmiştir. Bu aşk için savaşacak kişi bundan böyle Nur’dur. Düşük olayını öğrenmesine rağmen, Nur’a olan öfkesi nedeniyle Yiğit, İclal’e yeniden evleneceklerini söyler. İclal sonunda hedefine yaklaşmıştır, çok mutludur. Ancak nikah günü onu öyle büyük bir sürpriz beklemektedir ki…. Cahit’in Nazan’dan boşanacağı günü iple çeken Elmas ise büyük bir hayal kırıklığına uğrayacak, Nazan’ın hiç de kolay lokma olmadığını anlayacaktır. Herkes için yeni bir hayat başlarken Yiğit’i tekrar kazanmak için tüm gücüyle savaşan yepyeni bir Nur vardır artık.


 


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS