Asla Vazgeçmem 40. son bölümde Yiğit'e şok sürpriz! - İzle

Asla Vazgeçmem 40. son bölümde Yiğit'e şok sürpriz! - İzle

Asla Vazgeçmem dizisi izleyicilerinin ekranlarına sevilen yeni bölümlerle gelmeye devam ediyor. Nur'un eski aşkının ortaya çıktığı dizinin dün akşam ki bölümünde heyecan dolu sahneler seyirciyi ekrana kilitledi.Yiğit'e şok sürprizler yaşatan dizinin dün yayınlanan son bölümünde gergin anlar yaşandı.Show Tv'nin sevilerek izlenen dizisi Asla Vazgeçmem'in yayınlanan bölümünde neler yaşandı? İşte Asla Vazgeçmem 40. son bölüm ve detaylar..

Asla Vazgeçmem 40. son bölümü dün akşam yayınlandı. İşte 40. son bölümde neler oldu? Asla Vazgeçmem dizisinde izleyenlere heyecan dolu dakikalar yaşatan bir bölüm ekrana geldi. Show TV'nin ilgiyle takip edilen dizisi Asla Vazgeçmem'in yayınlanan son bölümünde gergin anlar vardı. İşte Asla Vazgeçmem 40. son bölüm ve detaylar..


ASLA VAZGEÇMEM 40. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN


Nur, geçmişindeki sırları Yiğit'e anlatacak mı?


“Asla Vazgeçmem”in 40. Bölümünde; Yiğit ve Nur’un arası henüz düzelmemişken, Almanlarla yapılacak ortaklık için gelen bir Türk iş adamının Nur’u tanıması nedeniyle tekrar iyice gerginleşecektir. Nur eski mahallesinde tanıdığı olan Fatih’i yıllardır görmemiştir. Birden karşısına Kozan Şirketi'nde çıkması onun için de tam bir sürprizdir. Yiğit’in baba bir anne ayrı kız kardeşi Yağmur Kozan’ı eve getirmesi Aytül için kabul edilebilecek bir durum değildir. Yiğit ile aralarında büyük çatışma yaşanır. Ancak zaten Yağmur’un da bu evde kalmaya hiç niyeti yoktur. Nazan Elmas’ı rahatsız etmek için elinden geleni yapmaktadır. Ancak onun Cahit’in odasına taşınmasını öğrenmesi gözünü iyice karartır, kendi canını tehlikeye atarak, Elmas’ı çok zor bir durumda bırakır.Fatih ile Nur’un eski tanışıklıkları konusunda detayları Nur’dan öğrenemeyince çıldıran Yiğit’e cevabı İclal getirecektir.


ASLA VAZGEÇMEM 40. BÖLÜM 2. FRAGMANI 


 


 


 


 


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS