Asla Vazgeçmem 43. bölümde Nur'u bekleyen büyük tehlike! - İzle

Asla Vazgeçmem 43. bölümde Nur'u bekleyen büyük tehlike! - İzle

Show TV'nin iddialı dizisi bir yıldırım aşkı hikayesi Asla Vazgeçmem 43. bölümüyle izleyici karşısına bu akşam çıkmaya hazırlanıyor. Asla Vazgeçmem yeni bölümde Yiğit ve Nur, Hafize’nin ölümünden sonra bir araya geliyorlar. Peki Asla Vazgeçmem yeni bölümde neler yaşanacak? Hafize, kızının düşürüldüğü duruma üzülerek kahrından ölmesi olayları karıştıracak mı? Kıskançlık krizlerine giren İclal, Nur ile Yiğit'in arasını tekrar açmak neler yapacak? Bugün ekrana gelecek yeni bölümde Nur, tehlike altında! Peki Nur'u bekleyen tehlike ne? Heyecan dorukta bir bölüm izlemeye hazır mısınız? İşte Asla Vazgeçmem 43. bölüm 2. fragmanını ve ayrıntılar....

Show TV’nin büyük bir beğeni ile izlenen dizisi Asla Vazgeçmem’in 43. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Asla Vazgeçmem yeni bölümde Yiğit ve Nur, Hafize’nin ölümünden sonra bir araya geliyorlar. İki aşık “Bir daha vazgeçmeyeceğiz” diyerek de aşklarını daha güçlü hale getiriyorlar. Yalnız bu anlara İclal’in annesi de şahitlik ediyor.


NUR TEHLİKEDE!


Nur evinde bulunduğu sırada gizli bir el elektrikleri kesiyor ve kapıyı çalıyor. Nur aşağıya inip kapıyı açtığı anda o adamla yüz yüze geliyor. O adam kim?


Ekranlarda ikinci sezonunu sürdüren Asla Vazgeçmem yepyeni bölümleriyle dizi severlerin gönlünü fethetmeye devam ediyor. Son gelişmelerin ardından sabırsızlıkla beklenen Asla Vazgeçmem 43. bölümünde ekran başındakiler, Nur ve Yiğit'in romantik sahnelerine tanık olurken; İclal'in kıskançlık krizleriyle keyiflenecek. Ancak aşk sarhoşu olan ve gözü Yiğit'den başka birini görmeyen Nur'u bekleyen bir tehlike var! Yiğit ise teyzesinin tüm baskılara rağmen Nur ile tekrar birleşecek ancak Fatih'in ortalarda görülmesi Yiğit'i rahatsız edecek. Asla Vazgeçmem 43. bölümü ile bu akşam saat 20.00′de Show TV ekranlarında.


ASLA VAZGEÇMEM 43.BÖLÜM 2.FRAGMANIYiğit ve Nur’un barışma anlarına tanık olan Aytül, İclal’in bunu öğrenirse bir delilik yapacağını düşünür ve gördüklerini İclal ile paylaşmaz.
Zaten Yiğit ve Nur da Mert’i düşünerek birleşmelerini bir süre gizli tutmaya karar vermiştir. Dönüşlerinde Aytül’ün tek hedefi Yağmur’u evden göndermektir.
Bu arada erkek arkadaşının ısrarlarına dayanamayan Yağmur, evden ufak ufak parçalar çalmaya başlar.
Yiğit’in evinden gönderilen Nazan’ı Cahit bir daireye yerleştirmiştir. Ancan Nazan’ın pes etmeye niyeti yoktur, Aytül ile birlikte büyük bir olaya imza atmak üzeredir.
Cahit, Elmas’ı eve geri döndürmek için tüm gücüyle çabalamaktadır. Ancak Elmas’ın bu seferki kırgınlığı gerçekten büyüktür.
Aşklarını gizli gizli de olsa yaşayan Yiğit ve Nur çok mutludur.
Birleştiklerini bilmese de hisseden İclal boş durmaz ve onları ayırmak için Fırat’ı bir kez daha maşa olarak kullanır.


ASLA VAZGEÇMEM 43. BÖLÜM FRAGMANI ASLA VAZGEÇMEM 42. SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN


“Asla Vazgeçmem”in 42. Bölümünde; Hafize’nin ölümü herkesi derinden etkilerken, Nazan’ın bu işteki parmağı uzun bir süre su üstüne çıkmayacaktır. Bu zor günlerde Nur’u yalnız bırakmayan Yiğit, Nur ile tekrar yakınlaşacaktır. Ancak bu yakınlaşmayı hisseden İclal harekete geçecek ve Nur’un işten atılması için elinden geleni yapacaktır. Tam da başarılı olacaktır ki, Nur’un imdadına Cahit yetişir. 


Annesinin ölümüyle hayata küsen Elmas, en büyük desteği kardeşi Emin’den görür. Bu arada  halasının ölümünün Nazan yüzünden olduğunu öğrenen Nur, her ne kadar Nazan’dan hesap sorsa da Elmas’ın bunu kaldıramayacağını düşünerek susmak zorunda kalır. Çıkacakları kısa bir iş gezisinde Yiğit ve Nur arasında tüm buzlar eriyecek ancak bu birleşmenin sürpriz bir tanığı olacaktır.


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS