Asla Vazgeçmem 45.son bölümünde Yiğit'e büyük şok! - İzle

Asla Vazgeçmem 45.son bölümünde Yiğit'e büyük şok! - İzle

Asla Vazgeçmem Show Tv ekranlarında dün akşam bomba gibi bir bölüm ile izleyicileriyle buluştu. İclal ve Nur’un kaçırıldığını öğrenen Yiğit, çılgına döndü. Tehlikeli aksiyon sahnelerinin yaşandığı Asla Vazgeçmem'in bu bölümüne Yiğit'in yaşadıkları damgasını vurdu. Bir motosikletli kişi tarafından takip edilen Yiğit yaşananlardan sonra büyük şok yaşadı. Pek ekranların sevilen dizisi Asla Vazgeçmem'in son bölümde neler yaşandı? İclal ve Nur kendilerini kaçıranların ellerinden kurtulabildiler mi? İşte Asla Vazgeçmem dizisinde dün akşam yaşananlar ve detaylar...

Asla Vazgeçmem dizisi dün bomba gibi bir bölümle ekranlara geldi. Asla Vazgeçmem final kararı almasına rağmen çok konuşulan bir bölümle dün akşam izleyici karşısına çıktı. İşte Asla Vazgeçmem'de dün akşam yaşananlar haberimizde... 


ASLA VAZGEÇMEM 45. SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN


“Asla Vazgeçmem”in 45. Bölümünde; İclal ve Nur’un kaçırıldığını öğrenen Yiğit,  çılgına döner. Kısa sürede bunu kimin yaptığını öğrense de,  onları kurtarmanın çok kolay olmayacağını da anlar. Fatih’in gizli kimliğini öğrenen Yiğit,  bu kaçırma olayında onunla birlikte hareket etmeye ikna olurken,  diğerlerini panikletmemek adına olayı gizli tutmaya çalışacak ancak bunda çok da başarılı olamayacaktır. İclal ve Nur, mecburi birlikteliklerinde hem sık sık kavga edecek hem de ağır bir hesaplaşma yaşayacaklardır.


Cahit’den habersiz küçük bir kız çocuğu evlat edinerek eve dönüş vizesi almayı hedefleyen Nazan, karşısında çok farklı bir Cahit bulacaktır.Bu zor süreçte en büyük desteği Elmas’tan kurtulmak için ona oynayan Aytül’den görecektir. İclal ve Nur’a iyiyce yaklaşan Yiğit, hayatının en zor sorusuyla sınanacaktır.


ASLA VAZGEÇMEM 45. BÖLÜM 2. FRAGMANIASLA VAZGEÇMEM SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
İclal için Nur’u öldürmeyi göze alan Fırat’ın planını Fatih bozar. Fatih olayı çözerek soluğu İclal’in yanında alır. İclal hiç beklemediği yerden aldığı bu darbe ile şaşkına dönmüştür. Zaten atölye açılışına Nur’un gelişi de onun için büyük bir sürprizdir.
Aşklarını gizli yaşamaya çalışan Nur ve Yiğit , ilk olarak Emin’e yakalanırlar. Ancak Emin’i asıl çıldırtan Elmas’ın tekrar Cahit’in yanına dönmüş olduğunu öğrenmesi olacaktır. Aytül, Yağmur’un hırsızlıklarını yakalayacak ancak Yiğit “kardeşimdir” diyerek Yağmur’un arkasında duracaktır. Aytül, Yağmur’u evden gönderemese de ona hayatı dar etmek için hiçbir fırsatı kaçırmayacaktır. Cahit, Elmas’ın eve dönmesiyle rahatlamıştır.
Ancak Nazan’ın boş durmaya niyeti yoktur, Cahit’e büyük bir sürpriz hazırlamıştır. Kozan Şirketi’nde bulunan bir dinleme cihazı büyük olayların yaşanacağının habercisi gibidir.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS