Bu akşam Diriliş Ertuğrul var mı? (21 Şubat TRT1 yayın akışı)

Bu akşam Diriliş Ertuğrul var mı? (21 Şubat TRT1 yayın akışı)

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı reytinglerde Sen Anlat Karadeniz ile mücadele eden dizinin yayın saatini paylaştı. TRT1 ekranlarında Şampiyonlar Ligi karşılaşmalarının yayınlanması nedeniyle dizinin takipçileri 21 Şubat’taki bölümün yayınlanıp yayınlanmayacağını araştırmaya başladı. İşte 21 Şubat TRT1 yayın akışı bilgileri ve Diriliş Ertuğrul dizisi yayın saati…

Diriliş Ertuğrul 21 Şubat TRT1 yayın akışı içerisinde yerini alırken Şampiyonlar Ligi karşılaşmalarını ekrana getiren yayıncı kuruluşta herhangi bir değişiklik yapılmadı. Yeni hafta da aynı gün ve saatinde takipçileriyle buluşacak olan dizide beklenmedik gelişmeler yaşanacak. İşte Diriliş Ertuğrul 107. Bölüm özeti ve gelecek bölümde yaşanacak olaylar…

DİRİLİŞ ERTUĞRUL FRAGMAN VİDEOSU VE 107. BÖLÜM ÖZETİ

Yayıncı kuruluşun bu hafta ekrana taşıyacağı bölümle ilgili yaptığı özet açıklaması şöyle; Ertuğrul, saraya Halime ile birlikte gelmiş, Ares’i getirdiğini kimseye belli etmemişti. Ares’in Emir Saadeddin’le yaptığı işbirliğini sultanın huzurunda itiraf ettirmek isteyen Ertuğrul, huzura çıktığında Ares’i getirtmiş, başta Emir Saadeddin olmak üzere herkes neye uğradığını şaşırmıştı. Emir Saadeddin’le yaptığı işbirliğini sultanın huzurunda bir bir anlatan Ares, Ertuğrul’un bütün iddialarını doğrulamıştı.

Turgut, Ertuğrul’un buyruğuna ve Bamsı’nın ısrarlarına rağmen Çavdar Obası’nı Kayı Obası’na uzak bir yere kurmuştu. Bunu Marya aracılığıyla öğrenen Titan ve Angelos ise iki oba arasındaki yola baskın vermiş, Aslıhan ve Hafsa’yı ele geçirmişlerdi. Haberi duyduktan sonra çılgına dönen Bamsı, Turgut’u suçlamış, ikili arasındaki gerilim artmıştı. Bamsı ve Turgut, Aslıhan ile Hafsa’yı kurtarabilecek mi? Hamile olan Hafsa’ya ne olacak? Bebeğini kaybedecek mi?

TRT1 21 ŞUBAT ÇARŞAMBA YAYIN AKIŞI

Şampiyonlar Ligi maçlarını Salı günleri ekrana taşıyan yayıncı kuruluş Çarşamba günleri ise sabit yayın akışına devam ediyor. Bu hafta her Çarşamba olduğu gibi 20:00’de Diriliş dizisi ekranlarda olan dizinin sona ermesinin ardındansa “Pelin Çift İle Gündem Ötesi” programı TRT izleyicisiyle buluşacak.

 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS