Çukur 9. bölüm fragmanı: Sena ve İdris kaçırıldı!

Çukur 9. bölüm fragmanı: Sena ve İdris kaçırıldı!

'Çukur' dizisi yeni bölüm fragmanı 9. bölümde Sena ve İdris Baba'nın kaçırılacağını gösterdi. Yamaç yaşananlardan dolayı büyük bir öfke duyarken İdris ve Sena'yı kurtarmak için harekete geçecek. Pek, Çukur 9. bölümde Sena ile İdris'i alıkoyan kişiler Yamaç'ın öfkesinden nasibini alacak mı?

‘Çukur’ son bölümde Yamaç bir kez daha kendisine sorun çıkaran kişilere ders vermeye çalıştı. İdris’i mahallenin girişinde karşılayan Vartolu, bundan sonra kendisinin de mahallede yer alacağını ifade ederek Yamaç’ın attığı her adımdan haberdar olacağını belirtmişti. İşte Çukur dizisinde 11 Aralık’ta yayınlanan bölümde meydana gelen tüm gelişmeler…ÇUKUR DİZİSİ 8. BÖLÜM ÖZETİ


Dizinin 8. bölümü ile ilgili yayıncı kuruluştan yapılan açıklama şöyle; Vartolu’nun kendisine ihanet eden kişiyi bulmaya çalıştığı tanıtımda Celasun gitgide Vartolu’nun güvenini kazanıyor. Emmi’nin kafasına silah dayadığı anlar heyecanı doruk noktasına çıkarıyor. Sultan’ın “Sena bu evden gidecek” sözleri dikkat çekerken, Selim’in mekanında çıkan kavga ise adrenalini artırıyor. İdris’in ölümle burun buruna geldiği anlar yürekleri ağızlara getiriyor. “Burası Çukur kızım. Biz de Koçovalı ailesiyiz, kocan da bu ailenin başı!” sözlerinin dikkat çektiği tanıtımda, Sultan-Sena karşılaşması gerilimi artırıyor. Öfkeyle Ayşe’nin kıyafetlerine müdahale eden, sonrasında Sena’nın odasına girmek isteyen Sultan, Sena’nın sert tepkisiyle neye uğradığını şaşırıyor. Vartolu yeni planlar için yola çıkarken, Yamaç’ın isyanı akıllarda büyük bir soru işareti yaratıyor. 


Yamaç ile Vartolu’nun bir kez daha karşı karşıya geldiği Çukur 8. bölümü ile 11 Aralık Pazartesi günü takipçilerinin karşısında oldu.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS