Diriliş Ertuğrul bu akşam saat kaçta yayınlanacak? (31 Ocak TRT1 yayın akışı)

Diriliş Ertuğrul bu akşam saat kaçta yayınlanacak? (31 Ocak TRT1 yayın akışı)

TRT1 yayın akışı bilgilerinin paylaşılmasının ardından Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağı ortaya çıktı. Geçtiğimiz haftalarda 19:45’te başlayan dizide bir süre önce yapılan değişiklikle yayın saati ileriye çekilmişti. Peki, Diriliş Ertuğrul dizisi 31 Ocak günü saat kaçta ekranda olacak?

Diriliş Ertuğrul son bölümde gerçekleşen fetih sonrası gelecek hafta yaşanacaklar merak konusu olmuştu. Fethettikleri bölgede yaşayan insanları da kazanabilmek gerektiğini ifade eden Ertuğrul Bey bunun için anlayışlı olmaları gerektiğini ifade etmişti. İşte Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı ve dizinin yayın saati…


DİRİLİŞ DİZİSİ BU AKŞAM SAAT KAÇTA YAYINLANACAK?


TRT1’in kuruluşunun 50. Yılı olması nedeniyle yapılacak özel kutlamanın ekrana getirilmesi Diriliş dizisinin yayın saatini de değiştirecek. Saat 19:00’da başlayacak olan “Seninle 50 Yıl” isimli kutlama programının sona ermesinin ardından sevilen dizi saat 20:30’da ekrana gelecek. Dizinin bitmesinin hemen ardındansa saat 23:30’da Pelin Çift İle Gündem Ötesi adlı program ekrana gelecek.


DİRİLİŞ ERTUĞRUL 31 OCAK ÖZETİ


Yayıncı kuruluştan bu akşam ekrana gelecek bölümle ilgili yapılan özet açıklaması ise şöyle; Ertuğrul, Bahadır ve ailesini bertaraf ettikten sonra Karacahisar Kalesi’ni fethetmek için yola koyulmuş, gizli geçitten girip nihayet kaleyi fethetmişti. Ares ise kendini ölüler arasına saklayarak kaçmayı başarmıştı.Ertuğrul’un bundan sonraki idare siyaseti ne olacak? Kaleyi fethetmesi Ertuğrul’a ne gibi mesuliyetler yükleyecek? Ares’i yakalamak için ne yapacak? İmparatordan gelecek tehditler ve saldırılara karşı ne gibi tedbirler alacak? Kaleyi kaybeden ve ölülerin arasına gizlenip kaçan Ares nereye gidecek? Bilecik Tekfuru’na ulaşabilecek mi? Ertuğrul’dan kaleyi geri almak için nasıl bir yol izleyecek? Yakalanacak mı yoksa ordu toplayıp geri mi dönecek? Yaralanan Titan’ın akıbeti ne olacak? Ares’in peşine düşen Atsız onu yakalayabilecek mi? Ertuğrul’un fetih haberi geldikten sonra Sultan nasıl bir karşılık verecek? Emir Saadeddin’in bu duruma tepkisi ve planı ne olacak?

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS