Diriliş Ertuğrul bu akşam var mı? (28 Şubat TRT1 yayın akışı)

Diriliş Ertuğrul bu akşam var mı? (28 Şubat TRT1 yayın akışı)

TRT1 yayın akışı Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı sonrasında sevilen dizinin takipçileri tarafından araştırılmaya başlandı. Peki, Şampiyonlar Ligi karşılaşmaları nedeniyle dönem dönem yayın saatinde değişiklikler yaşanan proje bu hafta saat kaçta yayınlanacak? İşte Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı ve ilgiyle takip edilen dizide bu hafta yaşanacaklar…

Diriliş Ertuğrul TRT1 ekranlarında takipçileriyle buluşmaya devam ederken sultanın Ertuğrul Gazi’yi tutuklatması gelecek bölüm merak konusu yaptı. Yeni haftada da aynı gün ve saatinde takipçilerinin karşısında olacak olan projede Ertuğrul Gazi, sultanın huzuruna çıkacak. Peki, Diriliş Ertuğrul 108. Bölümde hangi gelişmeler yaşanacak?


DİRİLİŞ ERTUĞRUL FRAGMAN VİDEOSU VE 108. BÖLÜM ÖZETİ


Yayıncı kuruluş tarafından yapılan özet açıklaması şöyle; Sultan, Ares’in itiraflarından sonra Emir Saadettin’i zindana attırmış, nihai kararını sefere gitmeden evvel vereceğini söylemişti. Sultan, sefere gitmeden önce kararını açıklamış, Emir Saadettin’e itham edilen suçların araştırılmasına ve Emir Saadettin’in görevinden azline karar vermiş, Ertuğrul bu karardan hiç memnun olmamıştı. Her şeye rağmen Ertuğrul sözünde durup Ares’i serbest bırakmış, Emir Saadettin ise her şeyi itiraf eden Ares’i öldürmek için peşine adam göndermişti. Göktuğ ve adamları Ares’i yakalamış fakat Ertuğrul yetişip Ares’i onların elinden kurtarmıştı. Ares, Ertuğrul’un kendisi için yaptıklarından etkilenmiş ve Müslüman olmuştu.Emir Saadettin’in hak ettiği cezayı almadığını düşünen Ertuğrul ne yapacak? Emir Saadettin’in sultana karşı girişeceği hareketlere mani olabilecek mi? Kendisine iyice düşman olan saray erkânıyla nasıl mücadele edecek? Emir Saadettin, Ertuğrul’un Göktuğ’u öldürüp kendisine göz dağı vermesinden sonra ne yapacak? Ertuğrul’a mani olmak ve onu ortadan kaldırmak için ne gibi bir plan yapacak? Sultana da kinli olan Emir Saadettin, ondan intikam alabilecek mi?


Turgut ve Bamsı, Aslıhan ve Hafsa’yı Titan’ın elinden kurtarmış fakat Hafsa baygın bir halde yere yığılmıştı. Hafsa’nın durumu ne olacak? Karnındaki bebeğine bir zarar gelecek mi? Bamsı ve Turgut, Titan’dan intikam almak için nasıl harekete geçecek? Müslüman olan ve bundan sonra Ertuğrul’la yoldaşlık edecek Ares’i neler bekliyor? Mahperi Hatun ve Altunaba’nın, sultanın vasiyetinin tersine Şehzade Gıyaseddin’i tahta geçirme planları nasıl işleyecek? Ertuğrul bu planları bozabilecek mi?


TRT1 28 ŞUBAT YAYIN AKIŞI
 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS