Diriliş Ertuğrul dizisinin 43. bölüm fragmanında büyük baskın ve Noyan ne yapacak?

Diriliş Ertuğrul dizisinin 43. bölüm fragmanında büyük baskın ve Noyan ne yapacak?

TRT 1'in izlenme rekorları kıran tarihi dizisi Diriliş Ertuğrul 43. bölüm fragmanını yayınladı. Çarşamba akşamları ekrana aksiyon sahneleriyle gelen Diriliş Ertuğrul'un yeni bölümünde Noyan büyük bir baskınla karşı karşıya kalır. Peki Ertuğrul'un yeni hamlesi ne olacak?

Diriliş Ertuğrul'da Noyan’ın mekânına yapılan baskın nasıl sonuçlar doğuracaktır?Tuğtekin, beklenmedik bir şekilde obaya dönüp her şeyi açıklamıştır. Bu durum aynı zamanda uzun süreden beri iki oba arasında olan kırgınlıkları ve sürtüşmeleri sona erdirmiş, obada huzur hâkim olmuştur. Diriliş Ertuğrul'da Kayı ve Dodurga boyları arasındaki birlik, beraberlik ve dayanışma, Noyan’ın planlarını bozmuştur.

Bütün bu durumları ön gören Ertuğrul’un yeni hamleleri neler olacaktır? Noyan’ın mekânına yapılan baskın nasıl sonuçlar doğuracaktır? Ertuğrul’un kervansarayda buluşacağı kişi kimdir? Ertuğrul’la buluşan kişinin getirdiği emanet nedir?

Ertuğrul’dan hangi konuda yardım ister? Noyan’ı şok edecek olay nedir? Selcan, Banı Çiçek’ten nasıl bir istekte bulunur? Ertuğrul obaya kimi getirir? Rahman’ı kendisini bekleyen büyük tehlikeler karşında nasıl hareket edecektir? Bütün bu soruların cevabı Diriliş Ertuğrul 43. Bölümde…

Diriliş Ertuğrul 43. bölüm ile 27 Ocak 2016 Çarşamba akşamı TRT 1'de..

Diriliş Ertuğrul 43. Bölüm FragmanıDİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ertuğrul’u bekleyen sürpriz olay ve isimler kimlerdir?Tuğtekin’in obaya gelip Kocabaş’ın ihanetini açıklaması obadaki tansiyonu düşürmüştür. Bu durum iki oba arasında uzun süreden beri olmayan bir barış ve dayanışma ortamı sağlamıştır. Diğer taraftan düğün hazırları kaldığı yerden devam etmektedir.

Kendisine isnat edilen suçlardan aklanan Ertuğrul ise yeni planlar kurmaktadır. Ertuğrul, Artuk’le gideceği yerde kimlerle görüşür? Burada Ertuğrul’a verilen büyük vazife nedir?

Obaya yeni gelen misafir hangi alpin gönlünü çalacaktır? Tangut kime mektup yazmaktadır? Rahman’ın Geyikli’yle Ertuğrul’a gönderdiği haber nedir? Olağanüstü toplanan toyda alınan büyük karar nedir? Ertuğrul’a kervansaraya gelmesi için haber yollayan kimdir? Ertuğrul’u bekleyen sürpriz olay ve isimler kimlerdir?

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS