Son bölümde Diriliş Ertuğrul dizisinde neler oldu? (Diriliş 106. bölüm)

Son bölümde Diriliş Ertuğrul dizisinde neler oldu? (Diriliş 106. bölüm)

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı 21 Şubat tarihinde ekranlarda olacak gelecek bölümde Sadettin Köpek'in sonunun hazırlanacağını gösterdi. Sultanın aleyhinde yaptığı faaliyetler Ares tarafından itiraf edilince kılıcını eline alan sultan "Sonun benim elimden olacak Ares" dedi. İşte gelecek bölümde dizide meydana gelecek olaylar ve Diriliş Ertuğrul 107. bölüm fragmanı...

Diriliş Ertuğrul son bölümde Ertuğrul Bey ve alpleri Ares'i sultanın hzuruna çıkarmaya karar vermişti. Dizideki yeni gelişmelerin açıklandığı fragman videosunda ise gelecek bölümün yayın saati paylaşılmıştı. İşte Diriliş dizisindeki son gelişmeler ve gelecek bölümde yaşanacakların tamamı…DİRİLİŞ ERTUĞRUL 106. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...


Yayıncı kuruluşun Şampiyonlar Ligi maçlarını yayınlaması nedeniyle dizinin bu akşam ekranda olup olmayacağı merak konusu olmuştu.  Yayın akışı bilgilerinin paylaşılmasının ardındansa sevilen dizinin aynı gününde ve aynı saatte ekranda olacak ortaya çıktı. Ares ve Sadettin Köpek çevresinde önemli olayların yaşanacağı dizi saat 20:00’de ekranlarda olacak.


DİRİLİŞ ERTUĞRUL FRAGMAN VİDEOSU VE 106. BÖLÜM ÖZETİ


Ertuğrul’dan intikam almak isteyen Ares, adamlarıyla beraber gizlice Hanlı Pazar’a sızmıştı. Tüccarlarla konuşmak için Hanlı Pazar’a gelen Ertuğrul’un önüne Atsız’ın cesedini bırakan Ares ve adamları saldırıya geçmişler fakat başarısız olmuşlardı. Yakalanan Ares, Ertuğrul tarafından kaleye götürülüp zindana atılmıştı. Ertuğrul, bildiklerini Sultan Alaeddin’e anlatması karşılığında Ares’i serbest bırakacağını söylemiş, ilk başta direnen Ares daha sonra Ertuğrul’un teklifini kabul etmiş ve Ertuğrul, yanına Halime’yi de alarak alpları ve Ares’le beraber Konya’ya doğru yola çıkmıştı. 
Konya’ya varmadan Titan ve Angelos’un yolda kendisini kurtaracağını uman Ares kurtulabilecek mi? Ertuğrul, Konya yolunda ne gibi tehlikelerle karşılaşacak? Ares’i sultanın huzuruna sağ salim çıkarabilecek mi? Ares’in anlattıklarından sonra Emir Saadeddin’in gerçek yüzü ortaya çıkacak mı? Ertuğrul, Emir Saadeddin’i devirebilecek mi?


TRT1 YAYIN AKIŞI 14 ŞUBAT


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS