Diriliş Ertuğrul yeni bölüm bu akşam var mı? (TRT1 yayın akışı 7 Şubat)

Diriliş Ertuğrul yeni bölüm bu akşam var mı? (TRT1 yayın akışı 7 Şubat)

7 Şubat Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanı sevilen dizinin gelecek bölümünün yayın saatini açıkladı. Geçtiğimiz hafta TRT1’in 50. yılı nedeniyle hazırlanan özel program Diriliş dizisinin yayın saatinin aksamına neden olmuştu. Peki, bu hafta Diriliş Ertuğrul 105. bölüm saat kaçta yayınlanacak?

“Diriliş Ertuğrul bu akşam saat kaçta yayınlanacak?” sorusunun yanıtı sevilen dizinin takipçileri tarafından araştırılmaya devam ediyor. Geçtiğimiz hafta yaşanan gecikmenin ardından Diriliş dizinin takipçilerine sevindirici haber geldi. İşte Diriliş Ertuğrul fragmanı ve yeni bölümün yayın saati…

DİRİLİŞ ERTUĞRUL FRAGMAN VİDEOSU VE 105. BÖLÜM ÖZETİ

Yeni bölümünün eski saatinde yani 20:00’de takipçileriyle buluşacak dizide bu hafta Hayme Ana’nın hayatını kaybedip kaybetmeyeceği ortaya çıkacak. Öte yandan Ertuğrul Gazi’den intikam almak isteyen Ares’in Karacahisar Kalesi’ne geri döneceği haftada beklenmedik gelişmeler yaşanacak. Kılık değiştirerek Ertuğrul Bey’in yanına kadar giren Ares, kılıcını çekerek ona saldırı düzenlemeye çalışacak. “Senin bir mezarın bile olmayacak” yanıtını veren Ertuğrul Bey’in Ares’i bu kez tamamen ortadan kaldırması bekleniyor.

DİRİLİŞ DİZİSİ (DİRİLİŞ ERTUĞRUL) 7 ŞUBAT ÖZETİ

Yayıncı kuruluştan yapılan özet açıklaması ise şöyle; Ertuğrul fetihten sonra kale içinde yeni nizam dahilinde gerekli düzenlemeleri yapmıştır. Kendisine emanet olan Marya’yı ise Artuk’la evlendirmek istemiş ve iki tarafın da rızasını alarak Marya ve Artuk’u evlendirmiştir. Hayme Ana bu nikah sırasında fenalaşmış ve yere yığılmıştır. Hayme Ana Ertuğrul’un kolları arasında helallik dileyerek gözlerini yummuştur. Peki Hayme Ana yaşayacak mıdır? Akıbeti ne olacaktır? 
 
Diğer taraftan Bilecik Tekfuru ise, Ertuğrul’a bir komutanını göndermiş ve Ares karşılığında kendisinden Karacahisar Kalesi’ni geri istemişti. Ares ve Titan’ın izini bulan Atsız ise Ertuğrul’a gördüklerini haber etmeye giderken şehit edilmişti. Ertuğrul’un teklifi reddetmesinden sonra Bilecik Tekfuru ne yapacak? Her yerde tedbir aldıran Ertuğrul hamle yapacak mı? Ares ve Titan’ın Hanlı Pazar’da kuracağı tuzağı önceden sezebilecek mi? Ares’in başına neler gelecek? Ertuğrul, Ares’i her şeyi itiraf etmesi için Konya’ya götürebilecek mi? Olanlar karşısında Emir Saadeddin ne yapacak?

7 ŞUBAT TRT1 YAYIN AKIŞI


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
 
LG
MD
SM
XS