Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 22. yeni bölüm fragmanı dehşet görüntüler! - Canlı izle

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 22. yeni bölüm fragmanı dehşet görüntüler! - Canlı izle

Atv'nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümü ile bu hafta kaldığı yerden tüm hızıyla devam edecek. Merakla beklenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 22. bölüm fragmanı yayınlandı. Bu bölümde Çakırbeyli ailesini bekleyen sürprizler neler? Hızır ailesini bir arada tutabilecek mi? Heyecanın dorukta olduğu yeni bölümü ile Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni gelişmeleriyle tüm detaylar haberimizde...

Yapımcılığını Raci Şaşmaz'ın yaptığı başrollerinde Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır'ın paylaştığı yılın en iddialı yapımı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümü ile 2 Şubat 2016, Salı akşamı saat 20:00'de Atv'de ekrana gelecek.
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 22. Bölüm Özeti
Çakırbeyli Ailesi, üç ferdinin de masaya oturmasıyla düşmanları tarafından büyük bir hedef haline gelir. Ünal Kaplan'ın intikamını alması için veliaht ilan ettiği Alparslan amacına ulaşır; fakat bu ortak intikam arzusu yolunda Alparslan'ın oynadığı büyük oyunlar başına türlü belalar açacaktır. Hızır'ın ise ailesinden birini daha toprağa vermeye gücü yoktur. Çakırbeyli evinde sular durulmaz. Meryem boşanma fikrinde ne kadar kararlı olduğunu avukata giderek gösterir. Hızır için ise boşanmak, ihtimali olmayan bir durumdur. Bu durum Nazlı'nın kendini sevilen sayılan bir "yenge" olarak göstermesi için bir fırsata dönüşür...


Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 22. Bölüm FragmanıAlparslan, kaplanın bulunduğu bir kafes içerisine atılan adamın akıbetini izlerken, Ünal Kaplan'ın "Birbirimize benziyoruz, kaplanlar için en lezzetli şey kendi öldürdüğünü yemektir" sözlerine kulak veriyor. Meryem ise Hızır'dan ayrılmaya kararlıdır. Hızır'ın annesine, avukata gittiğini ve boşanmak için kağıdı imzaladığını, Hızır'ın da imzalaması halinde boşanacaklarını söyler. Hızır ise bu durumu duyunca Meryem'i bir kenara çekerek,"Ben ölmeden benden ayrılamazsın" der. Nazlı için bu durum tam anlamıyla bir fırsat olmuştur. Nazlı, "O Meryem'in dışladıklarını öyle bir etrafıma toplayacağım ki, ondan daha fazla sevilen bir yenge olacağım" der.


İlyas, bu duruma katlanamaz ve Meryem'i yanına çekerek Nazlı'yı öldürüp çocuğunu da getirip kendisinin kucağına bırakacağını söyler. Alparslan, Özlem'in mezarına gidip dertleşircesine, kendisini beklemesini ve işlerini halledince kendisinin de yanına geleceğini söyler. Şahin Ağa, çocuklara hedef tahtası olduklarını belirtir ve dikkatli olmaları gerektiğini söyler. Alparslan ise mezarlıkta yakalanmış ve işkence odasına çekilmiştir.


Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 21. Son Bölümünde Neler Oldu?


Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 21. son bölümünde, Ünal Kaplan veliaht olarak Alparslan'ı masaya oturtmuş ve kan davasını O'nun ellerine bırakmıştır.Bu planla hedef şaşırtarak daha fazla zarar görmemeyi amaçlar. Gözünü iyice karartan Alparslan ise Sibiryalı'ya yaptığı oyunla intikamını almaya çok yaklaşır. İntikam arzusuyla aldığı kararlar düşmanlarının yanı sıra sevdiklerinin de canını yakacaktır.


Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 21. Bölümü İzlemek İçin Tıklayın


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS