Gecenin Kraliçesi 3. son bölümde alınan şok karar! - Canlı izle

Gecenin Kraliçesi 3. son bölümde alınan şok karar! - Canlı izle

Ekranların merakla beklenen dizisi Gecenin Kraliçesi dün yayınlanan 3. yeni bölümü ile izleyenleri ekrana kilitledi. Meryem Uzerli, Murat Yıldırım ve Uğur Polat’ın başrollerini paylaştığı Gecenin Kraliçesi dün akşam tüm dikkatleri üzerine çekti. Entrika ihtiras dolu Gecenin Kraliçesi yeni bölüm ve heyecan uyandıran tüm ayrıntılar haberimizde...

STAR TV'nin yeni dizisi Gecenin Kraliçesi 3. son bölümde heyecan doruktaydı. Salı akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen dizinin son bölümünde zor bir karar verildi. Gecenin Kraliçesi 3. son bölüm ve detayları haberimizde.

GECENİN KRALİÇESİ 3. BÖLÜM ÖZETİ


Kartal, Selin’in onun yüzüstü bırakmasının şokunu atlatamadan Selin ve Aziz’i birlikte görür ve yıkılır. Kartal’ın yazdığı veda mektubunu okuyan Esra çılgına döner ve Kartal’ın peşine düşer. Bu sırada Aziz’in Selin ve Osman ile eve geldiğini gören Mert, Selin’in para için geldiğine emindir. Hüma ve Hakan onu yanlış bir şey yapmaması için sakinleştirmeye çalışırlar ama bir yandan da Selin’in açığını yakalamak için hakkında araştırma yapmaya devam ederler.


Gecenin Kraliçesi 3. bölümü izlemek için tıklayın


O sırada Esra, Kartal’ı aramaya Emre’nin evine gelir, Kartal ve Selin’in birlikte kaçtıklarını düşünen Emre, Esra’yı sakinleştirip göndermeyi başarır. Tam kurtuldum derken Kartal’ın yalnız başına geri gelişiyle daha da şaşırır. Esra’nın yaptıklarını öğrenen Kartal, tüm bunlara sebep olduğu için darmadağın olur.


Esra, Kartal’ın onu terk ettiğini söylediğinde Aziz ve Mert deliye dönerler. Selin ise olayları hiç bilmiyormuş gibi davranır. Ve bu sırada Aziz’in de 4 yıl önce Kartal’la olan aşklarına nasıl engel olduğunu öğrenir. Kızının haline çok üzülen Aziz’in tek isteği bir an önce Kartal’ı bulmaktır.


Kartal, her şeyi olduğu gibi Aziz’e anlatmaya karar verir. Yaşadıklarına daha fazla katlanacak gücü kalmamıştır. Selin ise ev içinde Esra’ya destek olma rolünü oynamaktadır.


Esra, Kartal’ın dönmeyeceğinden emin tekrar hayatına son vermeye karar verir. Ancak hiç beklemediği bir şey olur. Selin ve Aziz’in yakınlaşmasını sadece doğruyu söyleyerek durdurabileceğini düşünen Kartal, Aziz’e her şeyi anlatacaktır.


Bu hesapları yaparken Selin’in oğlu Osman’ın varlığından haberi olmayan Kartal’ın Osman ile karşılaşması tüm planları alt üst eder.


Gecenin Kraliçesi 3. bölüm fragmanı 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS