Gecenin Kraliçesi 3. yeni bölüm 2. fragmanı süpriz karşılaşma! - İzle

Gecenin Kraliçesi 3. yeni bölüm 2. fragmanı süpriz karşılaşma! - İzle

Ekranların merakla beklenen dizisi Gecenin Kraliçesi yayınlanan 3. yeni bölüm 2. fragmanı şoke etti! Meryem Uzerli, Murat Yıldırım ve Uğur Polat’ın başrollerini paylaştığı Gecenin Kraliçesi tüm dikkatleri üzerine çekti. Heyecan uyandıran dizi Gecenin Kraliçesi yeni bölüm ve tüm detayları haberimizde...

STAR TV'nin yeni dizisi Gecenin Kraliçesi 3. bölüm fragmanını yayınladı. Salı akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen Gecenin Kraliçesi dizinin 3. yeni bölümünde zor bir karar verilecek. Gecenin Kraliçesi 3. bölüm fragmanı ve yeni bölüm detayları haberimizde.


GECENİN KRALİÇESİ 3. BÖLÜM ÖZETİ


Kartal, Selin’in onun yüzüstü bırakmasının şokunu atlatamadan Selin ve Aziz’i birlikte görür ve yıkılır. Kartal’ın yazdığı veda mektubunu okuyan Esra çılgına döner ve Kartal’ın peşine düşer. Bu sırada Aziz’in Selin ve Osman ile eve geldiğini gören Mert, Selin’in para için geldiğine emindir. Hüma ve Hakan onu yanlış bir şey yapmaması için sakinleştirmeye çalışırlar ama bir yandan da Selin’in açığını yakalamak için hakkında araştırma yapmaya devam ederler.


O sırada Esra, Kartal’ı aramaya Emre’nin evine gelir, Kartal ve Selin’in birlikte kaçtıklarını düşünen Emre, Esra’yı sakinleştirip göndermeyi başarır. Tam kurtuldum derken Kartal’ın yalnız başına geri gelişiyle daha da şaşırır. Esra’nın yaptıklarını öğrenen Kartal, tüm bunlara sebep olduğu için darmadağın olur.


Esra, Kartal’ın onu terk ettiğini söylediğinde Aziz ve Mert deliye dönerler. Selin ise olayları hiç bilmiyormuş gibi davranır. Ve bu sırada Aziz’in de 4 yıl önce Kartal’la olan aşklarına nasıl engel olduğunu öğrenir. Kızının haline çok üzülen Aziz’in tek isteği bir an önce Kartal’ı bulmaktır.


Kartal, her şeyi olduğu gibi Aziz’e anlatmaya karar verir. Yaşadıklarına daha fazla katlanacak gücü kalmamıştır. Selin ise ev içinde Esra’ya destek olma rolünü oynamaktadır.


Esra, Kartal’ın dönmeyeceğinden emin tekrar hayatına son vermeye karar verir. Ancak hiç beklemediği bir şey olur. Selin ve Aziz’in yakınlaşmasını sadece doğruyu söyleyerek durdurabileceğini düşünen Kartal, Aziz’e her şeyi anlatacaktır.


Bu hesapları yaparken Selin’in oğlu Osman’ın varlığından haberi olmayan Kartal’ın Osman ile karşılaşması tüm planları alt üst eder.


Gecenin Kraliçesi 3. bölüm 2. fragmanı 


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS