Gecenin Kraliçesi 5. son bölümde Kartal'ın büyük sınavı! - izle

Gecenin Kraliçesi 5. son bölümde Kartal'ın büyük sınavı! - izle

STAR TV'nin yeni dizisi Gecenin Kraliçesi 5. bölümü ile izleyicilere heyecanlı dakikalar yaşatarak ekrana geldi. Gecenin Kraliçesi 5. son yeni bölümünde yeni gelişmeler yaşandı. Aziz, Kartal ve Selin arasında yaşanan duygusal bağı öğrendi. Aziz’in tehdidi karşısında köşeye sıkışan Selin’in cevabı ne olacak? Selin Aziz'e boyun eğecek mi?Kartal bundan sonra ne yapacak? Bu bölümde Selin'in karşılaştığı sürpriz neydi? Mert'ten babasına acı bir sürpriz! Gecenin Kraliçesi son bölümde yaşananlar haberimizde...

Gecenin Kraliçesi dün akşam 5. bölümü ile ekrana geldi. Kartal ve Selin'in aşkını öğrenen Aziz'in planı ne oldu? Gecenin Kraliçesi son bölüm ve merak edilenler haberimizde...


GECENİN KRALİÇESİ’NE


SELİN’İN AŞKI İLE YANAN İKİ ERKEĞİN DUYGU YÜKLÜ ANLARI DAMGASINI VURDU.


 Yapımını O3 Turkey’nin  üstlendiği, yönetmenliğini Yağmur & Durul Taylan biraderlerin yaptığı, başrollerini Meryem Uzerli, Murat Yıldırım, Uğur Polat, Selim Bayraktar, Funda Eryiğit, Seda Akman, Burak Deniz ve Deniz Celiloğlu’nun paylaştığı; “Gecenin Kraliçesi” nin dün akşam ekrana gelen 5.bölümüne aynı kadına aşık olan Kartal (Murat Yıldırım)ve Aziz’in(Uğur Polat) duygu yüklü anları damgasını vurdu.


 Selin(Meryem Uzerli) ile Kartal’ın aşkını (Murat Yıldırım)sonunda öğrenen Aziz (Uğur Polat)bu gerçeği kabul etmekte zorlanır. Öfkesine hakim olamayan Aziz’in Selin için döktüğü gözyaşı sosyal medyada en çok konuşulanlar arasında yer aldı. 


 Diğer yandan dağ evinde Selin (Meryem Uzerli) ile romantik anlar yaşayan Kartal’ın (Murat Yıldırım) duygu yüklü itirafı  büyük ilgi ve beğeni topladı. Özellikle Kartal’ın göz yaşlarına boğulduğu sahne izleyicileri erkana kilitledi.


 Gecenin en çok merak edilen anı ise final sahnesiydi. Her şeyi bildiğini açıklayan  Genç kadın Aziz’e boyun mu eğecek? Yoksa her şeye rağmen Kartal’ı (Murat Yıldırım)mı seçecek?


 Merakla beklenen sorular 16 Şubat Salı akşamı saat 20.00’de Star’da yayınlanacak yeni bölümde yanıtlarını bulacak.


Gecenin Kraliçesi 5. Bölümünü İzlemek İçin Tıklayın


Kartal, aşkı için büyük bir sınava hazırlanıyor
Kartal ve Selin’in geçmişini öğrenen Fuat, Aziz’in eline düşer. Fuat’ın Aziz’e vereceği bilgiler Kartal ve Selin için yeni bir başlangıç olacak, Kartal aşkı için bir kere daha sınanacaktır.


Selin ayrılmak için Aziz’e gittiğinde, karşılaştığı sürpriz onu çaresiz bırakır. Bu aşkı bu denli büyük kılan engellerden biri daha karşısına çıkar Selin’in. Vereceği cevap kendisinin, aşkının ve oğlunun geleceğini şekillendirecektir.


Selin’e imzalatmak istediği evlilik sözleşmesi sebebiyle çıkan olaylardan sonra evi terk eden Mert, babasına hiç ummadığı bir intikamla yanıt verecektir. Kartal’la yeni bir hayata başlama hayalleri kuran Esra ise her şeyden habersiz, yolculuk hazırlıklarına başlıyor.


Gecenin Kraliçesi 5. Bölüm Fragmanlarını İzlemek İçin Tıklayın


GECENİN KRALİÇESİ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?


Esra, Kartal’la bir çocukları olursa bütün sorunlarının çözüleceğine inanmaktadır ve bunun için harekete geçer. Fakat doktorunu ziyareti, tam olarak planladığı gibi gitmeyecektir.


Aziz Selin ile evlenmek istediğini ailesine açıklar. Ama bu kararda tek destekçisi Esra’dır. Mert, Hakan ve Hüma, acilen servet avcısı olduğunu düşündükleri Selin’e karşı birleşmek ve önlem almak gerektiğini düşünmektedir. Hem Selin’in geçmişini araştırmayı hızlandırır, hem de Selin’i Aziz’den vazgeçirmek için bir plan yaparlar.


Aziz’in Selin’e evlenme teklif edeceğini öğrenen Kartal yıkılır. Bir yanda onun için her şeyden vazgeçmeye hazır Esra, diğer tarafta ise Kartal’dan intikam almaya çalışan sevdiği kadın Selin arasında kalmıştır. Çaresizdir…


Aziz için Selin’in mutlu olması çok önemlidir. Ona çok büyük bir sürpriz hazırlar. Selin şaşkın ve mutludur. Aziz evlilik kararında ne kadar ciddi olduğunu göstermek için, Selin’in annesi Charlotte’u ve Sadık’ın ailesini köşke davet eder.


Kartal’ı yıllar sonrasında karşısında gören Charlotte olanlara anlam veremez… Selin’i oynadığı bu tehlikeli Oyun konusunda uyarır. Ancak Selin’in planları vardır.


Mert, yaptığı planın tıkır tıkır işleyeceğini düşünmektedir. Ama restine karşılık Selin’in vereceği cevap, herkesi şaşırtacak ve aile bağlarını sarsacaktır.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS