Gecenin Kraliçesi son bölümde Aziz'den büyük tehdit! - Canlı izle

Gecenin Kraliçesi son bölümde Aziz'den büyük tehdit! - Canlı izle

Büyük beğeniyle izlenen Gecenin Kraliçesi dün akşam 6. bölümü ile ekrana geldi. Bu bölümde Kartal ve Selin arasındaki aşk Aziz'i çileden çıkardı. Peşlerini bırakmayacağına söz veren Aziz, Selin'i kendi tarafına çekti. Salı akşamlarının vazgeçilmezi olma yolunda ilerleyen Gecenin Kraliçesi'nde Aziz, Selin ve Kartal'ın peşini bırakmadı. Aşk bazen aşkından vazgeçmek midir? Sorunun cevabı ve yaşananlar Gecenin Kraliçesi son bölüm ve dahası haberimizde..

 

Gecenin Kraliçesi'nde Aziz, Selin ve Kartal'ın peşini bırakmadı. Gecenin Kraliçesi dün akşam yayınlanan son bölüm ve dahası haberimizde..

 

Aşk bazen aşkından vazgeçmek midir?

Selin ve Kartal’ın geçmişteki ilişkisini öğrenen Aziz, harekete geçer. Selin ya Aziz’le evlenecek, ya da Kartal ölecektir... Genç kadın çaresiz, Aziz’e evet der... Ama Kartal’ın buna izin vermeye niyeti yoktur... Aziz evlilik kararını ailesiyle paylaşırken beklenmedik bir gelişme yaşanır. Evde bomba etkisi yaratan bu olay Aziz’in planlarını alt üst eder.


Gecenin Kraliçesi 6. Bölümü İzlemek İçin Tıklayın

İyice köşeye sıkışan Selin, zor da olsa kararını verir. Selin’i bir kez daha kaybetmek istemeyen Kartal ise sevdiği kadın için sonuna kadar mücadele eder. Öte yandan Oktay da Hüma’nın başına dert olur. Oktay’ın tehditlerinden kurtulmak Hüma için kolay olmayacaktır.
Aziz, Kartal ve Selin arasında büyük bir kovalamaca yaşanırken sürpriz bir telefon hepsinin kaderini değiştirecektir.


Gecenin Kraliçesi 6. Bölüm 1. ve 2. Fragmanı İzlemek İçin Tıklayın


Gecenin  Kraliçesi Son Bölümde Neler Oldu?


Kartal ve Selin’in geçmişini öğrenen Fuat, Aziz’in eline düşer. Fuat’ın Aziz’e vereceği bilgiler Kartal ve Selin için yeni bir başlangıç olacak, Kartal aşkı için bir kere daha sınanacaktır.


Selin ayrılmak için Aziz’e gittiğinde, karşılaştığı sürpriz onu çaresiz bırakır. Bu aşkı bu denli büyük kılan engellerden biri daha karşısına çıkar Selin’in. Vereceği cevap kendisinin, aşkının ve oğlunun geleceğini şekillendirecektir.


Selin’e imzalatmak istediği evlilik sözleşmesi sebebiyle çıkan olaylardan sonra evi terk eden Mert, babasına hiç ummadığı bir intikamla yanıt verecektir. Kartal’la yeni bir hayata başlama hayalleri kuran Esra ise her şeyden habersiz, yolculuk hazırlıklarına başlıyor.


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS