Güneşin Kızları 37. bölüm 2. fragmanı yayında! Selin, gözünü karartıyor! - izle

Güneşin Kızları 37. bölüm 2. fragmanı yayında! Selin, gözünü karartıyor! - izle

Kanal D ekranlarının heyecanla beklenen sevilen dizisi Güneşin Kızları 37. bölüm fragmanları yayında! Nefes kesen sahneleriyle gündemden düşmeyen Güneşin Kızları dizisi bu hafta merakla beklenen 37. yeni bölümü Cumartesi akşam ekranlara gelecek. Güneş, araba çarpması sonucu hastaneye kaldırılır. Kızlar yıkılır. Polis, Güneş kendisinden boşanmak istediği için Haluk’un özellikle Güneş’e çarptığını düşünür ve Haluk gözaltına alınır. Peki Güneşin Kızları 37. yeni bölümünde neler olacak? Güneşin Kızları 37. Bölüm 2.Fragmanı yayında! Güneş'in geçirdiği kazayı kaldıramayan Selin, gözünü karartıyor! Detaylar haberimizde...

Ekranların heyecanla beklenen dizisi Güneşin Kızları 37. bölüm fragmanları yayında! Nefes kesen sahneleriyle gündemden düşmeyen Güneşin Kızları dizisi merakla beklenen 37. yeni bölümü Cumartesi akşamı ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde Ali ile Selin'in düğün haberi, büyük ses getirdi. Peki Güneşin Kızları 37. yeni bölümünde neler olacak? 


05 Mart Cumartesi akşamı saat 20:00'da Kanal D'de


Güneş, araba çarpması sonucu hastaneye kaldırılır. Kızlar yıkılır. Annelerini kaybetme tehlikesi ile karşı karşıya gelirler. Bu sırada Güneş’in komaya girdiği haberi gelir. Komadan uyanıp, uyanamayacağı belli değildir. Polis, Güneş kendisinden boşanmak istediği için Haluk’un özellikle Güneş’e çarptığını düşünür ve Haluk gözaltına alınır.  Kızlar tek başlarına ayakta durmaya çalışırlar ama bu umdukları kadar kolay olmayacaktır. Nazlı, ablalık yapıp, bütün yükü omuzlarına alır. Selin, geçirdiği kaza sonrası bir de annesizliğe dayanamaz, bunalıma girer. Ali, Selin’i iyi etmeye çalıştıkça duvara toslar. Haluk, Güneş’e bunu yapanın kendisinin olmadığını ispatlamak ve kızlarını geri kazanmak istemektedir. 


Güneşin Kızları 37. Bölüm 2.Fragmanı yayında! Güneş'in geçirdiği kazayı kaldıramayan Selin, gözünü karartıyor!


GÜNEŞİN KIZLARI 37. BÖLÜM 2. FRAGMANIGÜNEŞİN KIZLARI 37. BÖLÜM FRAGMANIGÜNEŞİN KIZLARI 36. SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?


Haluk, Güneş’i Kaçırıyor.


Annelerini Kurtarmak İsteyen Kızları ise Çok Kötü Bir Sürpriz Bekliyor.


Güneş, Haluk’un kim olduğunu öğrenmiştir. Haluk, onun hayatını mahveden adamın ta kendisidir. Güneş, kızları da alıp, İstanbul’u terk etmeye, izini kaybettirmeye karar verir. Ancak Haluk’tan kaçmak sandığı kadar kolay olmayacaktır.


Güneş’in Haluk tarafından kaçırıldığını öğrenen kızlar, annelerini bulmak için yola çıkarlar. Haluk bulunmak istememekte kararlıdır ve Haluk’un adamı Ali, Savaş, Nazlı ve Selin’in içinde bulunduğu arabayı yoldan çıkarır. Ali, kontrolünü kaybeder ve kaza yaparlar. Kazada Selin’in karnına cam girmiştir ve yerinden kımıldayamamaktadır. Nazlı ile Savaş yardım bulmaya çalışırken, Selin için zaman hızla daralmaktadır.


 GÜNEŞİN KIZLARI 36. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS