Hayat Şarkısı 10. son bölümünde heyecan doruktaydı! - izle

Hayat Şarkısı 10. son bölümünde  heyecan doruktaydı! - izle

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Hayat Şarkısı dün akşam bomba gibi bir bölümle ekranlara geldi. Hayat Şarkısı dizisinde olaylar tüm hızıyla devam ediyor. Heyecan fırtınasının yaşandığı Hayat Şarkısı 10. son bölümde izleyiciyi ekrana kitleyen dizide bu hafta neler yaşandı? Hülya, Filiz'i ailesinden uzak tutmaya çalışırken, ablası Melek'e destek olmaya devam ederken ve tüm bu olaylar yaşanırken, şok bir olay yaşanır! Dizinin dün akşam yayınlanan bölümünde Zeynep, Hülya ile Cem’in geçmişte tanıştıklarını ortaya çıkardı. Nefesler tutulmuş ve heyecan doruktadır! Herkes bir cevap beklerken, Hülya ise bu durumdan bakın nasıl kurtuldu. Dün akşam yayınlanan bölümde Hülya'nın Cem'le birlikte çevirdikleri plan Zeynep'i çok zor durumda bıraktı! Hüseyin ise Melek'in evlilik planlarını öğrendi ve ortalık karıştı! İşte Hayat Şarkısı 10.bölümde yaşananlar haberimizde...

Hayat Şarkısı dün akşam çok ses getiren bir bölümle izleyeci karşısına çıktı. Dizinin yayınlandığı dakikalarda sosyal medyada da adeta Hayat Şarkısı fırtınası esti. Hülya dün akşam da karşı karşıya kaldığı zorluklardan kurtulmasını bildi. İşte Hayat Şarkısı dizisinin 10. son bölümünde yaşananlar...


HAYAT ŞARKISI 10. SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN


HAYAT ŞARKISI 10. BÖLÜM 2. FRAGMANIHAYAT ŞARKISI YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANDI


Zeynep, Hülya ile Cem’in geçmişte tanıştıklarını ortaya çıkarmıştır ve Cevher Ailesi'ne bu haberi verir. Başta Kerim olmak üzere, tüm aile Hülya’dan bir cevap beklemektedir. Bayram, Cem’i hesap sormak için eve çağırır. Melek, hem Bahar’ın geleceği için, hem de imkansız gördüğü aşkı sonlandırmak için Kaya ile evlenmeye karar vermiştir. Hüseyin, Melek ve Kaya’nın evlenme planlarını öğrenir.

Hülya, Filiz'i ailesinden uzak tutmaya çalışırken, ablası Melek'e destek olmaya devam eder. Tüm bu olaylar yaşanırken, Kerim ile Hülya git gide yakınlaşmaya başlar.


Öte yandan Cem, Hülya ile tekrar buluşur ve Bayram Cevher'in gerçekleri öğrenme peşinde olduğunu söyler. Cem sadece bir şartla, geçmişi unutabilecekdir; o da Hülya'nın vereceği paradır. Hülya ile Kerim'in sürpriz karşılaşması ise, Hülya'yı köşeye sıkıştırır.


HAYAT ŞARKISI 10. BÖLÜM FRAGMANI


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS