Hayat Şarkısı 4. son bölüm izleyicileri ekrana kilitledi - Canlı izle

Hayat Şarkısı 4. son bölüm izleyicileri ekrana kilitledi - Canlı izle

Kanal D'nin yeni sevilen dizisi Hayat Şarkısı 4. bölümü dün akşam izleyicileriyle buluştu. Heyecan dolu gelişmelerin yaşandığı, olayların ardı ardına yaşandığı Hayat Şarkısı 4. son bölümünde izleyiciler Kerim'in gözyaşlarına tanık oldu. Kerim ile Hülya, İstanbul'a geri döndü ve büyük yüzleşme gerçekleşti. Dizi severlerin ilgisini çekmeyi başaran Hayat Şarkısı 4. son bölümüne Hülya'nın korkunç planı damga vurdu. Babasının seçimleriyle değil, kendi tercihleriyle yaşadığı bir hayatı yaşamak isteyen Kerim, yıkıldı. Hülya'nın planı nelere yol açtı? Kerim'in kariyeri neden tehlikeye girdi? Cevher ailesinde bomba etkisi yaratacak olay neydi? Peki son bölümde neler yaşandı? Detaylar haberimizde...

Ekran macerasına iddialı başlayan Hayat Şarkısı 4. bölümüyle izleyicilerine yine beklenileni verdi. Gerek iddialı oyuncu kadrosuyla gerekse farklı senaryosuyla dizi severlerin ilgisini çekmeyi başaran Hayat Şarkısı 4. bölümüne Hülya'nın korkunç planı damga vurdu. Peki son bölümde neler yaşandı?


Farklı karakterlerdeki insanların tutkulularını ve mücadelelerini anlatan Hayat Şarkısı'nın son bölümünde Kerim'i kendine bağlamak isteyen Hülya çok daha ileri gitti ve onun tüm kariyerini bitirecek bir hamle yaptı. Babasının seçimleriyle değil, kendi tercihleriyle yaşadığı bir hayatı yaşamak isteyen Kerim, yıkıldı. Hülya'nın planı nelere yol açtı? Kerim'in kariyeri neden tehlikeye girdi? Cevher ailesinde bomba etkisi yaratacak olay neydi? Tüm bu soru işaretlerine yanıt olacak sahneler 1 Mart Salı akşamı yayınlanan Hayat Şarkısı 4. bölümündeydi.


HAYAT ŞARKISI 4. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN


HAYAT ŞARKISI 4. BÖLÜM 2. FRAGMANIHAYAT ŞARKISI 4. BÖLÜM ÖZETİ


Büyük bir heyecanla beklenen Hayat Şarkısı 4. bölüm izleyicilerinin tanık olduğu olaylar şöyleydi; Hülya artık İstanbul'a dönme vakitleri geldiğini düşünmekteydi. Kerim'in dönmeyi kabul etmeyeceğini bilen Hülya, dönüşlerini garantilemek için Mahir ile ortak bir plan yaptı. İkili, Kerim'in başına yeni çoraplar ördü. Kerim babasından bağımsız bir hayat kurma çabasındayken; Hülya hazırladığı yeni oyunla onun kariyerine mahvetti. Hülya'nın sonunu düşünmeden yaptığı plan, Kerim'in Almanya'daki hayatının sonu oldu. Hülya yaptığı plandan pişman olur ancak her şey için çok geçti. Hülya ve Kerim cephesinde bunlar yaşanırken;Hüseyin ve Melek gün geçtikçe yakınlaşmakaydı. Hüseyin, Mudanya'daki fabrika ziyaretlerini arttırmıştı ve her vesile ile Melek'in lokantasına uğramaktaydı. Bayram, oğlunun sürekli ortadan kaybolmasına bir anlam veremedi, Hüseyin'in peşine bir adam taktı. Bu takipler sonucunda Bayram, gelininin kardeşi Melek'in varlığını öğrendi.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS