Hayat Şarkısı 4. yeni bölümde Hüseyin ile Melek yakınlaşıyor - Canlı izle

Hayat Şarkısı 4. yeni bölümde Hüseyin ile Melek yakınlaşıyor - Canlı izle

Kanal D'nin yeni dizisi Hayat Şarkısı seyirciler tarafından merakla takip ediliyor. Hayat Şarkısı 4. bölüm 2.fragmanı yayında! Kerim, Hülya'nın oyunlarına dayanamıyor; Hüseyin'den yardım istiyor! Hüseyin ile Melek yakınlaşıyor; bu haber Cevher Ailesi'nde şok etkisi yaratıyor! Zeynep, Hüseyin ile Melek'in yakınlaşmasına ne tepki verecek? Bayram Cevher, Hüseyin'in görüştüğü Melek ile yüzleşiyor! Kerim, Hülya ve bebeği ile eve dönüyor... Hülya, dönüşlerini garantilemek için Mahir’le ortak bir plan yapar. İkisi birlikte Kerim’in başına yeni çoraplar örecektir. Hayat Şarkısı 4. yeni bölümde neler olacak? Gerçekler ortaya çıkacak mı? Detaylar haberimizde...

Kanal D’nin başrollerini; Burcu Biricik, Birkan Sokullu, Tayanç Ayaydın, Ecem Özkaya, Ahmet Mümtaz Taylan, Seray Gözler, Deniz Hamzaoğlu, Pelin Öztekin, Deniz Altan, Aydan Taş, Olgun Toker, Almila Bağrıaçık, Serap Önder, Pınar Hamzaoğlu, Sibel Melek Arat, Taha Yusuf Tan, Aden Duru Orak, Elif Sevinç’in paylaştıkları, beğeni ile izlenen dizisi “Hayat Şarkısı” bu akşam yeni bölüm ile ekrana geliyor.


Yapımını Most Production’ın, yapımcılığını Gül Oğuz’un üstlendiği, yönetmenliğini Cem Karcı’nın yaptığı dizinin senaryosunu ise Mahinur Ergun kaleme alıyor.


 Hüseyin ile Melek Yakınlaşıyor, Cevher Ailesinde Ortalık Karışıyor!


Hüseyin ve Melek gün geçtikçe yakınlaşmaktadır. Hüseyin, Mudanya’daki fabrika ziyaretlerini arttırmıştır ve her vesile ile Melek’in lokantasına uğrar. Bayram, oğlunun sürekli ortadan kaybolmasına bir anlam veremeyerek Hüseyin’in peşine bir adam takar. Bu takipler sonucunda Bayram, gelininin kardeşi Melek’in varlığını öğrenir.


KERİM, HÜLYA VE BEBEĞİ İLE EVE DÖNÜYOR…


Hülya artık İstanbul’a dönme vakitleri geldiğini düşünmektedir. Kerim’in dönmeyi kabul etmeyeceğini bilen Hülya, dönüşlerini garantilemek için Mahir’le ortak bir plan yapar. İkisi birlikte Kerim’in başına yeni çoraplar örecektir. 


Hayat Şarkısı 4. Bölüm 2. Fragmanı yayında! Hüseyin ile Melek yakınlaşıyor; bu haber Cevher Ailesi'nde şok etkisi yaratıyor!


Yayın Tarihi : 01 Mart Salı / 2016


Yayın Saati  : 20.00


Hayat Şarkısı 4. Bölüm 2. FragmanıHayat Şarkısı 4. Bölüm Fragmanı yayında! Kerim, Hülya'nın oyunlarına dayanamıyor; Hüseyin'den yardım istiyor!


Hayat Şarkısı 4. Bölüm FragmanıHAYAT ŞARKISI 3. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN


Kerim Kenya’da avukatın verdiği bilgilerden Hülya’nın boşanmaya hiç niyeti olmadığını anlamıştır. Kenya’dan Hülya’dan boşanmaya kesin karar vermiş olarak döner ancak Kerim’i aklına dahi gelmeyecek sürpriz gelişmeler beklemektedir. Hülya’nın hamileliğini duyan Cevher ailesi, Hülya’nın doğumu için hep birlikte Almanya’ya gelmiştir.  Bayram, gelini tek başına gebelik geçirdiği ve Kerim sorumsuz davranıp Kenya’ya gittiği için oğluna karşı iyice bilenmiştir. Bayram, Kerim’e restini çeker, ancak bu sefer Kerim babasına boyun eğmez.  Filiz’in bebeği aldırmadığını ve çocuğu doğurduğunu öğrenen Kerim, bu durumu hazmedemez ve Hülya ile Filiz’in planlarını bozmak üzere harekete geçer.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS