Hayat Şarkısı 5. son bölümde nefesler tutuldu! - Canlı izle

Hayat Şarkısı 5. son bölümde nefesler tutuldu! - Canlı izle

Hayat Şarkısı 5. son bölüm dün akşam yayınlandı. Bayram Cevher Melek’le yüz yüze görüştü. Melek ve Hüseyin arasındaki aşkı ortaya çıkardı? Bayram Cevher, gördüğü manzara karşısında şok oldu! Bu bebek oğlu Hüseyin’in olabilir miydi? Hüseyin ile Bayram Cevher yüzleşti; Hüseyin ilk defa babasına karşı geldi. Hüseyin'in mazide kalmış hüzünlü bir aşk hikayesi ortaya çıktı. Kanal D'nin çok sevilen iddialı dizisinin bu bölümünde Hülya, Kerim ve Filiz arasında şok gelişmeler yaşandı. Kerim, bu bölümde çok kırgın ve üzüntülü durumda teselliyi Hülya'da buldu. Filiz ortaya çıktı; gerçekleri itiraf edeceği konusunda tehditler savurdu! Peki, gerçekler ortaya çıkarsa Kerim ve Hülya ne yapacaklar? Hayat Şarkısı 5. son bölümde neler oldu? Bu bölümde izleyiciyi ne gibi sürprizler oldu? Detaylar haberimizde...

Hayat Şarkısı 5. son bölüm yayınlandı! Hüseyin ile Bayram Cevher yüzleşti; Hüseyin ilk defa babasına karşısı geldi. Hayat Şarkısı 5. son bölümde neler oldu? Bu bölümde izleyiciyi ne gibi sürprizler oldu? Detaylar haberimizde...


HAYAT ŞARKISI 5. SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN


Yayın Tarihi : 08 Mart Salı / 2016


Yayın Saati  : 20.00


Hülya ve Kerim İstanbul’a döndükleri an, karşılarında Filiz’i bulurlar. Filiz, bebeğini verdiği için pişmandır ve geri almaya kararlıdır. Mine’nin de verdiği destek ile iyice cesaretlenmiş ve bir mücadele başlatmıştır.


Mahir, Kerim’e iftira atarak okuldan atılmasını sağlayan Aylin ile meşguldür ve ani bir kararla İstanbul’a Filiz’in yanına gelir.


Diğer yandan Bayram ise, Melek’in peşine takılmıştır. Hüseyin ile Melek’in uzun süredir sevgili olduğu düşüncesiyle  Melek’e hesap sormaya gider. Melek’in karşısına dikildiğinde, bir de bebeği olduğunu görünce iyice endişelenir. Bu bebek oğlu Hüseyin’in olabilir mi, araştırmaya başlar.


Filiz ortaya çıkıyor; gerçekleri itiraf etmeye karar veriyor!


HAYAT ŞARKISI 5. BÖLÜM FRAGMANI 


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS