İçerde 6. bölüm izle | Aslan’a kurşunu kim sıktı?

İçerde 6. bölüm izle | Aslan’a kurşunu kim sıktı?

Show TV’nin sevilen dizilerinden olan İçerde dizisinin 6. bölümü dün akşam yayınlandı, izleyiciyi ekrana kilitledi. Dizi geçen bölümlere nazaran daha yavaş geçse de, psikolojik savaşın şiddeti artmaya devam ediyor. Mert, herkes oyun oynarken; oyunun kurucusu Sarp’a açık veriyor. Yusuf Müdür ile Sarp yeni bir oyun kurarken, oyunu anlayan Mert’in hamlesine karşı çaresiz kalıyorlar. Sarp’ın aşkı, Melek’e yakalanırken, Celal’in sevgilisi Melek’i tehdit ediyor. İçerde 6. bölüme dair tüm bilgiler içeriğimizde…

İçerde 6. Bölüm dün akşam Show Tv’de yayınlandı, olaylar ardı ardına yaşandı. Geçen bölümlere rağmen aksiyonu yavaş olsa da senaryoda durgunluk yaşanmadı daha çok satrançta önemli hamleler yapıldı ve vezirler kendilerini korumaya çalıştı.


Dizinin iki veziri Sarp ile Mert arasında amansız mücadele devam ediyorken, Sarp’in her hamlesine Mert’ten tehlikeli ve bir o kadar sinsi hamleler geliyor. İki kardeş kendi aralarında oyunlar oynarken şah olan Celal ile Yusuf Müdür arasındaki geçmiş gözler önüne seriliyor. İçerde dizisinin 6. Bölümünün başlangıcında Mert, Yusuf Müdür’ün yeni oyununu anlıyor, Yusuf Müdür tam Celal’i yakalayacakken depoyu patlatıyor, cenaze arabasını kaçırıyor. Patlamada Akın Işık’ın adamı ölürken, Akın Işık, Celal’e karşı sinirleniyor. Sarp, Mert’in peşinden giderken, Mert takip cihazını bir kamyonete koyuyor izini kaybettiriyor. Sarp olayı anlasa da her şey için çok geç.


İÇERDE 6. BÖLÜM (SON BÖLÜM) İZLE


Akın Işık adamını kaybettiğinden ötürü malların parasını vermeyip kan parası olarak malları alıyor. Bu duruma Celal oldukça sinirleniyor ve Akın Işık için intikam yeminleri yapıyor. Celal, manevi kızı Melek’e lojistik şirketini verirken, Celal’in eşi bunu görüyor ve Melek’i Sarp üzerinden tehdit ediyor. Melek’in ise umurunda değil.


OYUNCULAR VE KARAKTERLER


Celal ile Mert gizli mekanlarında buluşurken, peşlerinden giden Sarp, Yusuf Müdür’ün yanında bir Celal’in adamı olduğunu duyuyor ve bunu Yusuf Müdür’e söylüyor. Yusuf Müdür ile Sarp tehlikeli bir oyuna kalkışıyor. Yusuf Müdür’ün 3 adamı: Mert, Aslan ve Musa üzerinden oyun oynanırken, Mert oyunu anlıyor ve Aslan’ı Celal’in adamı olarak gösteriyor. Mert ise Aslan’a eski cep telefonundan açık veriyor ve Aslan Mert’i takip ediyor. Mert, Aslanı görüyor ve tabancalar çekiliyor. Dizinin son sahnesinde ise bir kurşun sesi duyuluyor: Vurulan Aslan, peki vuran kim? Mert mi, Celal mi?


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS