İlişki Durumu Karışık 28. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

İlişki Durumu Karışık 28. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

SHOW TV'nin romantik komedi dizisi İlişki Durumu Karışık 27. son bölümü ile herkese heyecan yaratan sahneler yaşattı. Ayşegül'ün hafızasının geri gelmesi işleri daha da zorlaştırdı. Peki İlişki Durumu Karışık 28. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte İlişki Durumu Karışık ile ilgili son gelişmeler haberimizde...

Yapımcılığını MF Yapım-Faruk Bayhan’ın üstlendiği “İlişki Durumu: Karışık” dizisinin güçlü oyuncu kadrosunda; Seren Şirince (Ayşegül), Berk Oktay (Can), Pamir Pekin (Murat) ve Eda Ece (Elif) rol alıyor.

 

Bülent İşbilen’in yönettiği dizinin senaryosunu ise Banu Kiremitçi Bozkurt kaleme alıyor.

 

27. son bölümü ile ekrana gelen dizinin 28. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. İlişki Durumu Karışık 28. bölümü ile Cumartesi akşamı kaldığı yerden devam edecek.

 


 


İLİŞKİ DURUMU KARIŞIK SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

 

“İlişki Durumu: Karışık”ın 27. bölümünde; Elif’in Can’a yazdığı mektup Can’ın parmaklarının arasındadır. Her şeyin ortaya çıkmasına ramak kalmışken Mediha, Can’ın mektubu okumasını engelleyebilecek midir? Mediha, Ayşegül’ün hafıza olayını çözebilmek adına Naci’yi devreye sokar. Ancak Naci’nin devreye girmesiyle işler bir anda arapsaçına döner.

 

İsmail, Mediha ile Naci’nin yakınlığına başka anlamlar yükler. Can, her fırsat bulduğunda soluğu Ayşegül’ün yanında alırken Murat’ın eli kolu bağlıdır. Sabırla Ayşegül’ün hafızasının yerine gelmesini bekler. Mediha ve Elif’in ise Ayşegül’ün duyduklarını hatırlaması en son istedikleri şeydir.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS