Kara Sevda 17. yeni bölümde fırtına kopacak sessizlik çabuk bozulacak! - Canlı izle

Kara Sevda 17. yeni bölümde fırtına kopacak sessizlik çabuk bozulacak! - Canlı izle

Kara Sevda 17. yeni bölümüyle izleyenlerinin ekranlarına geliyor. Star Tv'nin sevilerek izlenen dizisi Kara Sevda'nın bu hafta yayınlanacak bölümünde neler olacak? Kemal ve Emir arasında yaşanan soğuk savaş tüm hızıyla devam edecek. Emir, Zeynep'e karşı hangi kozu kullanacak? Kemal ve Nihan'ı bekleyen sürpriz gelişme nedir? Bütün bu gelişmeler karşısında Kemal ne yapacak? İşte Kara Sevda 17. bölümden ayrıntılar haberimizde...

Kara Sevda dizisi tüm heyecanıyla devam ediyor. star Tv'nin sevilerek izlenen dizisi Kara Sevda'nın bu hafta yayınlanacak bölümü yine heyecan dolu. İşte Kara Sevda 17. bölümden detaylar.


Kara Sevda 17. Bölüm Fragmanı Zeynep ve Emir’in fotoğrafları Kemal’e ulaşacak mı?

Zeynep ve Ozan'ın evliliği Nihanların evinde bomba etkisi yaratır. Aileye ve özellikle Emir'e yaşattığı şoktan memnun olan Zeynep’in planları ilk andan itibaren beklediği gibi gitmez. Kemal’in müdahalesiyle Zeynep tahmin ettiğinden de kısa sürede baba evine geri döner. Asıl fırtına baba evinde kopacaktır. Kemal, Zeynep'in evliliği yüzünden abisi Tarık’la büyük bir kopuş yaşayacaktır.
Kemal ve Nihan kardeşlerinin evlenmesi üzerine aşklarında bir imkansızlıkla daha karşı karşıya kalır. Nihan, Zeynep'in Emir'le olan geçmişi yüzünden bu evlilikle ilgili büyük şüpheler duyar. Şüphelerini Kemal’le paylaşma konusunda büyük bir ikilem yaşayacaktır.
Zeynep ile Ozan’ın evliliklerini sürdürmekteki kararlı tavrı her iki ailede de taşları yerinden oynatır. Öte yandan Zeynep için Nihanlar’ın evinde kalmak, o eve girmekten daha zor olacaktır. Emir, Zeynep'in attığı kazık karşısında elindeki en büyük kozu oynamaya karar verir. Zeynep ve Emir'in fotoğrafları Kemal'e gitmek üzere yola çıkar.
Kemal ve Nihan, Karen ve kocasını pasaport alışverişinde yakalamak üzere harekete geçerler. Ancak Emir gerçeğini hesap edemezler. Kemal ve Nihan karşılarına çıkan yeni cepheyle savaşmaya hazırlanırken, bütün planlarının önüne geçecek sarsıcı bir haber alırlar.
Yayın Günü: 10 Şubat Çarşamba
Yayın Saati: 20.00


Kara Sevda 17. Bölüm 2. FragmanıKARA SEVDA'DA TAŞLAR YERİNDEN OYNADI!

Ay Yapım imzalı, Çarşamba akşamlarının vazgeçilmezi 'Kara Sevda'nın dün akşam yayınlanan bölümünde Kemal ve Nihan'ın kardeşleri Ozan ve Zeynep'in gizlice evlenmeleri izleyiciyi adeta şoke etti.

Kara Sevda'da;Emir'den intikam almak için Ozan'la evlenmeyi seçen Zeynep muradına erdi. Emir'in oynadığı oyunla hayatı altüst olan Zeynep'in intikam evliliği sosyal medyaya da damga vurdu. Final sahnesiyle çok konuşulan dizide, Ozan ailesine Zeynep'le evlendiğini itiraf etti.


Kara Sevda 16. Bölümü İzlemek İçin Tıklayın


Ağabeyi Tarık'ın Emir'in adamı olmasıyla yıkım yaşayan Kemal, Zeynep'in evliliğine karşı çıkacak mı?, Emir, Zeynep'in hamlesine nasıl bir yanıt verecek? Nihan ve Ozan'ın ailesi Zeynep'i kabul edecek mi gibi sorular 10 Şubat Çarşamba günü ekrana gelecek yeni bölümde cevaplanacak.

Burak Özçivit ve Neslihan Atagül'ün rol aldığı Kara Sevda her Çarşamba saat 20.00'da Star TV'de...

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS