Kısmetse Olur'un yeni damat adayı Boğaçhan kimdir? Kısmetse Olur elenenler belli oldu

Kısmetse Olur'un yeni damat adayı Boğaçhan kimdir? Kısmetse Olur elenenler belli oldu

Kısmetse Olur kim elendi sorusu yanıt buldu. Damatlar evinde Selçuk gelinler evindeyse Ayça elenme adayı oldu. Yapılan oylama sonunda Selçuk elenen isim oldu. İşte Kısmetse Olur evinde kim elendi sorusunun cevabı ve eleme gecesinden videolar.

Kısmetse Olur kim elendi sorusu yanıt buldu. Damatlar evinde Selçuk gelinler evindeyse Ayça elenme adayı oldu. Yapılan oylama sonunda Selçuk elenen isim oldu. İşte Kısmetse Olur evinde kim elendi sorusunun cevabı ve eleme gecesinden videolar.


KISMETSE OLUR EVİNDE KİM ELENDİ?
Ayça ile Emre'nin adeta birbirine girdiği eleme gecesinde kim elendi sorusu da yanıt buldu. Kısmetse Olur evinde elenen kimi Selçuk oldu. Yarışmaya geçen hafta katılan ve bu nedenle yeni damat adayı olarak anılan Selçuk, ilk haftasında yarışmadan elendi. 


GÜNDEM EMRE'NİN İLİŞKİSİ
Eleme gecesi son derece gergin başladı. Emre ile Gözde ilişkisini Adnan yerden yere vurdu. Emre'yi göklere çıkaran Adnan Gözde'yi yerin dibine soktu. Melis ile Emre'nin Gözde ile ilişki yaşamak istediğini düşünmediğini söyledi. Melis, "Gözde ile bir ilişki yaşamak isteseydi, arkadaşlarına hepiniz susun ben Gözde’yi tanımak istiyorum derdi" şeklinde konuştu. Eser ise başından beri Gözde’yi Emre’ye yakıştırdığını söyledi. Emre ise net konuşmak için erken olduğunu, bir şeylerden vazgeçmediğini açıkladı.


SELÇUK'A NEDEN ELENDİ GÖZÜYLE BAKILIYOR? 
Selçuk Kısmetse Olur evinde kim elendi sorusunda doğrudan hedef. Onu hedefe oturtan, hafta boyunca takındığı suskun tavırlar oldu. Eve geldiğinin ilk günü Nur’dan hoşlandığını açıklayan Selçuk, belki de en büyük hatayı bu anda yaptı. Çünkü şu an evin en değerli kızı Nur, damatlar evinde kendini ispatlayamamış bir adaya bakmak istemeyebilir. Doğrusu bütün anketlerde evin en sevilen kızı Ayça ile birlikte Nur. Üstelik talipleri arasında evin güçlü isimleri Semih ve Erdem de var. Selçuk adına olumsuz sayılabilecek bu durum onu elenme adayının bir numaralı favorisi yaptı.


Kısmetse Olur son bölüm haftanın finalini izlemek için tıklayınız


KISMETSE OLUR KULLANICI YORUMLARI


AYÇALİÇE.... ‏@Ayem67813058  2 dk.2 dakika önce
Kirmizi odada ego savasi yasaniyor an itibariyla... #kismetseolur


dilara ‏@soundofstydia  3 dk.3 dakika önce
oh be emre gözde olmayacak çok mutluyum #kısmetseolur


ESER WEST GÜLÜŞÜ ‏@lonetolsun123  19 dk.19 dakika önce
Şu zamana kadar ben hep Dani'yi savundum hep arkasında idim ama şu saatten sonra Dani'yi savunduğumu asla görmeyeceksiniz #KısmetseOlur


seddaa ‏@Dizzyykb  1 sa.1 saat önce
Eserin dostu olmak çok güzel bir duygudur ya Canselin Eseri savunması #KısmetseOlur


berra ‏@anakIusmosIy  2 sa.2 saat önce
"Evlen benimle" "Şimdi mi" "Yeah yeah bir yolunu buluruz" Ölürüm sizeee #KısmetseOlur


Kısmetse Olur'un yeni damat adayı Boğaçhan kimdir?


Kanal D ekranlarının sevilen izdivaç programı Kısmetse Olur'un 31 Ocak 2016 Pazar günü yayınlanan bölümünde elenen ve eve yeni girecek olan isim belli oldu.


Yapılan oylama sonucunda eve veda eden isim damat adayları arasından Selçuk olurken elenmesinin ardından eve giren yeni damat adayı ise Boğaçhan Tuzcu oldu.


Kısmetse Olur'un yeni damat adayı Boğaçhan gelin adaylarının beğenisini kazanırken daha ilk dakikalarda Daniela ile arasında gerginlik çıktı.


24 yaşında olduğunu ve aşçılık eğitimi aldığını belirten Boğaçhan, çantacı dükkanı sahibi, aslen Rizeli ama Marmaris'te yaşıyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS