Klavye Delikanlıları neden yok, 7 Kasım'daki yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Klavye Delikanlıları neden yok, 7 Kasım'daki yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

"Klavye Delikanlıları yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?" sorusu gelecek bölümün tanıtım videosunun yayınlanmasının ardından yanıt buldu. Genç oyunculardan oluşan kadrosu ile dikkatleri üzerine çeken dizi reytingde istediği sonuçları alamaması nedeniyle yayın gününde bir değişikliğe gitti. Peki, Klavye Delikanlıları'nın yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

Klavye Delikanlıları dizisi neden yok sorusunun yanıtı gelecek bölümün tanıtım videosunda yanıtlandı. Yeni bölümün fragmanının yayınlanmasıyla birlikte dizinin yayın günün değiştiği ortaya çıktı. İşte 12 Kasım Pazar günü ekranda olacak Klavye Delikanlıları'nın yeni bölümünde yaşanacak gelişmelerin tamamı...

KLAVYE DELİKANLILARI OYUNCULARI İÇİN TIKLAYINIZ...

KLAVYE DELİKANLILARI 6. BÖLÜM ÖZETİ

Yayıncı kuruluştan gelecek bölümle ilgili yapılan açıklama şu şekilde; Ekibin yeni operasyonu “Sosyal Medya Olimpiyatları”na başladığı, Kerem’in polisler tarafından alındığının dilden dile dolaştığı, Neriman’ın Hiko Dayı’ya kızları olduğunu itiraf ettiği ve Volki’nin yarışmaya gelen güzeller güzeli genç kızdan etkilendiği tanıtım eğlenceli görüntülere sahne oldu.

 

GEÇTİĞİMİZ HAFTA NELER YAŞANMIŞTI?

Mafya tarafından kaçırılan gençler türlü işkencelere maruz kalırken konuşmamakta ısrarcı olduklarını gösterecekler. Her bölümde başlarını belaya sokmayı başaran “Delikanlılar” Seyran’ın kendilerine söyledikleri sözlerle hareket etmeye çalışırken başlarına geleceklerden habersiz bir şekilde önlemlerini gözardı edecekler.

Yayıncı kuruluştan önceki bölümle ilgili yapılan açıklama ise şöyle; Seyran’ın bıraktığı mektup, ardında bin bir tane soruyla Bayram’ı allak bullak etmiştir. Bizimkiler, Güneş Hanım’a durumu izah edememeleri bir yana hem paralarından olmuşlar hem de Bayram’ın ağır depresyonuyla baş başa kalmışlardır. Ekip birbiriyle küs oldukları bedbaht günler geçirirken şantaj meselesi yüzünden itibarını kaybetmiş olan Hakan Baydar’ın soruşturması bitmemiş, “şantaj kaseti” olayı siber suçların gözetimi altına girmiştir. Meseleyle bizzat Komiser Cevdet ve yol arkadaşı Sibel ilgilenirken sorgu odasında Hakan Baydar’ın metresi Arzu vardır...

 

 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS