Kördüğüm dizisinin 3. son bölümde heyecan doruktaydı! - İzle

Kördüğüm dizisinin 3. son bölümde heyecan doruktaydı! - İzle

Bu hafta yepyeni bir bölüm ile ekrana gelen Kördüğüm dizisinde heyecan doruktaydı. Nefes kesen sahneleriyle yayınlandığı ilk bölümden bu yana büyük çıkış yakalayan Kördüğüm 3. son bölümünde neler yaşandı? İşte Kördüğüm 3. son bölüm ve ayrıntıları haberimizde...

Fox'ta yeni başlayan dizi Kördüğüm bu hafta yeni bölümü ile ekrana gelmeye devam etti. Merakla beklenen Kördüğüm 3. son bölüm ile ekrana kilitledi. sinema seyircilerinin çok yakından tanıdığı, filmleri gişe rekorları kıran Ömer Faruk Sorak'ın yönetmenliğinde çekilen Kördüğüm 3.son bölümde heyecan doruktaydı..


Kördüğüm Dizisi 3. bölümü izlemek için tıklayın


İbrahim Çelikkol ‘Ali Nejat’ isimli güçlü ve etkili bir iş adamını canlandırırken, Belçim Bilgin idealist çocuk doktoru ‘Naz’, Alican Yücesoy ise otomobil tutkunu, hayalperest ‘Umut’ karakteri ile izleyicilerin karşına geçri. Koşulların karakterleri değiştirdigi Kördüğüm dizisinde, Ali Nejat ve Umut’un, doktor Naz’ın etrafında dönen serüveni kaldığı yerden devam ediyor.


Kördüğüm 3. bölüm fragmanı


 


 


KÖRDÜĞÜM 3. BÖLÜM ÖZETİ

Kördüğüm yeni bölümünde, Annesinin sesini duyunca eve döndü sanan Kaan’ın bu hali herkesin yüreğini parçalar. Kaan’ın oğlu olup olmadığını öğrenmek için DNA testi yaptıran Ali Nejat farkında olmadan Kaan’a bağlanmaktadır. Naz’ın Ali Nejat ve Kaan’la vakit geçiriyor olması Umut’u rahatsız eder. Naz ile tartışan Umut hayatının hatasını yapmak üzeredir… İlaçlarını almadığı için gittikçe agresifleşen ve olay çıkaran Feyza, Ali Nejat ile yüzleşir. Şirketin idaresinde görev almayı kafasına koyan ve ailesini hisselerini satmakla tehdit eden Feyza’yı engelleyebilecek tek şey Tarık Bey’in acımasız planıdır. Ali Nejat’ın hayalini kurduğu otomobili yapabilmesi için bütün yollar Umut’ a çıkar. Öte yandan Ali Nejat’ın başında bir dert vardır; şirket içindeki köstebek, Ali Nejat ile ilgili tüm bilgileri basına servis etmiştir. 


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS