Kurtlar Vadisi Pusu 284. son bölümünde Polat, geçmişiyle yüzleşti! - İzle

Kurtlar Vadisi Pusu 284. son bölümünde Polat, geçmişiyle yüzleşti! - İzle

Kanal D'nin fenomen olan Kurtlar Vadisi Pusu dizisi son bölümü ile izleyicinin karşısına çıktı. Heyecanın dorukta olduğu Kurtlar Vadisi Pusu 284. son bölümde kendini Ali Candan olarak hatırlayan Polat Alemdar, geçmişiyle yüzleşmeye başladı. Polat, Şevko’nun küçük oğlu Tefo ile karşılaşınca eski defterler yeniden açıldı. Zeynep ise Sergei 'nin evinde tehlikeli bir görev gerçekleştirmiştir. Gölge ise Büyük Babil Devleti'ni kurmak için planlarını hayata geçirmek üzere Türkiye'ye giriş yapar. Gölge, Polat'ın yokluğundan istifade edip petrolü Akdeniz'e indirmek ister. Polat'ın adamları Gölge'yi durdurmak için ellerinden geleni yapmaya çalışırlar. Ariel, Polat'ın yaşadığını öğrenince karşı taarruza geçer. Polat Alemdar'ın, hafızası ne zaman yerine gelecek? Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm ve detaylar haberimizde..

Kurtlar Vadisi Pusu 284. son bölümü ekrana geldi. Heyecanla izlenen Kurtlar Vadisi Pusu 284. bölümde polay geçmişiyle yüzleşti. Nefes kesen sahneleriyle dikkat çeken Kurtlar Vadisi Pusu 284. son bölümünde Polat neler yaşadı ? En büyük düşmanı olan Gölge ise Büyük Babil Devleti'ni kurmak için planlarını hayata geçirmek üzere. Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm ve detaylar haberimizde..


Başrollerini Necati Şaşmaz, Cahit Kayaoğlu, Defne Samyeli, Erhan Ufak ve Ertan Saban gibi isimlerin paylaştığı Kurtlar Vadisi 284. son bölümü ile ekrana kilitledi.


KURTLAR VADİSİ PUSU 284. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN


KURTLAR VADİSİ PUSU 284. BÖLÜM FRAGMANIKURTLAR VADİSİ PUSU 284. BÖLÜM ÖZETİ


POLAT, ELİF’İ HATIRLIYOR!
Geçtiğimiz haftanın finalinde kendini Ali Candan olarak hatırlayan Polat Alemdar, geçmişiyle yüzleşmeye başlar.
Polat sürekli kendi kendine “Elif’i görmem lazım” diyerek Murali’nin mekânından ayrılır. Polat, Kızkulesi’nin önüne giderek, Elif’le geçirdiği anları hatırlar. Polat’ı geçmişi burada da yalnız bırakmaz. Polat, girdiği bir kahvehanede, Şevko’nun küçük oğlu Tefo ile karşılaşınca eski defterler yeniden açılır…


ARİEL POLAT’IN YAŞADIĞINI ÖĞRENİYOR!
Polat’ın yaşadığını, Yusuf, Zeynep ve Murali’den başka kimse bilmemektedir. Ta ki, Ariel de bu sırrı öğrenene kadar. Polat’ın yaşadığına inanmakta zorlanan Ariel, adamlarına saldırı emri verir.


SİYAH SANCAK TÜRKMENLERİN YANINDA
Komutan Yasin önderliğindeki Siyah Sancak ise hala Suriye’dedir. Şedid’in ele geçirdiği bir Türkmen köyünde durum içler acısıdır. Köy halkı aç ve susuzdur. İnsanlar açlıktan kırılmaktadır. Siyah Sancak büyük bir operasyonla köyü Şedid militanlarından temizler. Gördükleri bir manzara karşısında hayrete düşerler. Çünkü teröristlerin komutanları 14 yaşında bir çocuktur.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS