Kurtlar Vadisi Pusu 288. bölüm fragmanı kirli oyunlar heyecan dorukta! - İzle

Kurtlar Vadisi Pusu 288. bölüm fragmanı kirli oyunlar heyecan dorukta! - İzle

Ekranların büyük beğeniyle izlenen fenomen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu 288. bölüm ile bu akşam izleyicinin karşısına aksiyon dolu sahneleriyle çıkmaya hazırlanıyor. Merakla beklenen Kurtlar Vadisi Pusu 288. bölüm fragmanı yayınlandı. Polat Alemdar, Yusuf'un babasının kim olduğunu açıklayacak mı? Peki, Yusuf gerçek babasının kim olduğunu öğrenebilecek mi? Polat, konsey konusunda Yusuf'a neden hayır dedi? Gölge’nin orkestrası tamamlanıyor… Adamları harekete geçerek sinsi planlarını uygulamaya koyuyorlar. Bu bölümde izleyicileri ne gibi sürprizler bekliyor? Nefes kesen sahneleriyle yine gündeme bomba gibi düşen Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölüm tüm olaylar haberimizde...

Yapımcılığını Pana Film’in üstlendiği, başrollerinde Necati Şaşmaz, Cahit Kayaoğlu, Defne Samyeli, Erhan Ufak ve Ertan Saban’ın yer aldığı Kurtlar Vadisi Pusu  uzun süre hafızalardan silinmeyecek yeni bölümü ile bu akşam Kanal D ekranlarında kaldığı yerden devam ediyor.  13 yıldır reyting listesinin zirvesinden inmeyen dizi Kurtlar Vadisi Pusu 288. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kurtlar Vadisi Pusu 288.Bölüm Fragmanı Yayında! Polat Alemdar, Yusuf'un babasının kim olduğunu açıklayacak mı?


Ekranların fenomen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümü ile 24 Mart 2016 Perşembe akşamı saat 20.00'de Kanal D'de.


GİZLİ MEKANDA SIR AYDINLANIYOR


Türk televizyon tarihinin fenomeni Kurtlar Vadisi Pusu, temposu hiç düşmeyen, heyecan ve merak dolu 288. Bölümüyle Kanal D ekranlarında maceraya devam ediyor.


Pana Film’in yapımcılığını üstlendiği, başrollerinde Necati Şaşmaz, Cahit Kayaoğlu, Defne Samyeli, Erhan Ufak ve Ertan Saban’ın yer aldığı Kurtlar Vadisi Pusu bu hafta 288. bölümüyle izleyicilerle buluşacak…


Geçtiğimiz hafta Polat Alemdar ve Yusuf Kuzuzade’nin buluşmasıyla sona eren Kurtlar Vadisi Pusu’nun 287. Bölümünde Polat, Yusuf’u gizli mekanında ağırlamıştı. Yusuf, Polat Alemdar’dan içine girdiği çemberin bilmediği gerçeklerini duyacak. Bundan sonra Yusuf’un kendisi için çizeceği yol hangi doğrultuda olacak? Yusuf, ısrarla cevabını aradığı sorunun cevabını alabilecek mi?


KİRLİ OYUNLAR VE BİRLİK ÇAĞRISI


Gölge’nin orkestrası tamamlanıyor…  Adamları, örgüt lideri ile bir araya gelerek planlarını uygulamaya koyuyorlar. Bu plana Siyah Sancak’ın cevabı gecikmeyecektir. Gölge ise iki nehir arasında hareket geçirdiği taşların ardından hasat zamanı için fırsat kolluyor…


Kenan, Raskoln ile olan ortaklığını ilerletiyor. Fakat yapacağı anlaşmanın seyri değişiyor. Peki bu gelişmenin ardından Kenan’ın hamlesi ne olacak?


Karun, Ariel ile bölgedeki yeni dengeleri konuşmak için bir araya geliyor. Ariel, Gölge ile Yusuf Kuzuzade’nin aralarındaki dengeyi sağlamakla görevlendiriliyor.


Aşiret liderlerinin toplantısında birlik çağrısı yapılacak. Peki bu birliği kim sağlayacak?


Kurtlar Vadisi Pusu, merakla  izlenecek 288. bölümüyle, kendi günü ve kendi saatinde Kanal D’de…


KURTLAR VADİSİ PUSU 288. BÖLÜM FRAGMANIKURTLAR VADİSİ PUSU 287. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN


KURTLAR VADİSİ PUSU SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?
Bir önceki bölümde Öktem’in Zeynep’i şoke eden sözleriyle sona eren Kurtlar Vadisi Pusu’nun 286. bölümünde Polat Alemdar, Zeynep’in namlusunun ucunda kalmıştı. Zeynep, artık gerçekleri öğreniyor ve bulmacanın eksik parçası tamamlanıyor. Bundan sonra Polat – Yusuf – Zeynep üçgeninde düğüm nasıl çözülecek?


Cahit’i kurtarma operasyonu
Cahit’i koz olarak elinde tutan Fehmi, planını Yusuf’a açıklar. Peki Yusuf’un bu plana vereceği cevap ne olacak? Fehmi duyacakları karşısında çok şaşıracak… Tüm bunların üstüne Kenan’ın da katılmasıyla Kuzuzade ailesi için işler karmakarışık bir hal alacak… Polat Alemdar, Cahit’e yapılanları öğrenmesi ile derhal harekete geçecek. Heyecan dolu operasyonda neler yaşanacak?Gölge, buluştuğu bir isimle yapacağı görüşmede değineceği bir nokta ile hangi olaylarda parmağı olduğunu anlatacak. Gölge’nin bölgeye getireceği yeni isimler nasıl bir oyunun parçası olacaklar?


Son 24 saat…
Yusuf, ihanet iddiasını 24 saat içinde ispat edemezse infaz edileceğini öğrenir. Bu süreçte Polat ve Zeynep ona yardımcı olacak mı? Sergey Zharkov, konsey hakkında vereceği bilgilerle herkesi şoke edecek… Konseydeki hainin yaptıkları tek tek ortaya çıkıyor…


İnsan kaçakçılarını Mervan’a teslim eden Yasin Komutan ve Siyah Sancak ekibi, bölge için yeni planlar yapıyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS