Kurtlar Vadisi Pusu 290. son bölümde heyecan doruktaydı! Polat'a büyük tuzak! - İzle

Kurtlar Vadisi Pusu 290. son bölümde heyecan doruktaydı! Polat'a büyük tuzak! - İzle

Perşembe akşamlarının büyük beğeniyle izlenen fenomen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu yepyeni bölümü ile dün akşam ekrana geldi. İzleyicileri meraklandıran ise Kurtlar Vadisi Pusu 290. bölümdeki aksiyonlu sahneler oldu. Polat şok bir baskınla Şedid askerlerini şaşkına uğrattı. Bu şok baskın sayesinde Cahit infaz edilmekten son anda kurtarılır. Kurtlar Vadisi Pusu'da heyecan doruktaydı! Polat'a büyük tuzak! Peki dün akşam yayınlanan dizide neler yaşandı? Kanal D ekranında yayınlanan Kurtlar Vadisi Pusu son bölüm ve detaylar haberimizde...

Türk televizyon tarihinin en uzun dizilerinden biri olan Kurtlar Vadisi Pusu yine heyecan dolu bir bölüm ile Kanal D ekranlarına geldi.Yayınlandığı ilk günden beri reyting rekorları kıran dizisi Kurtlar Vadisi Pusu 290. son bölüm ile izleyiciyle buluştu. Dizide bu hafta, Celladının önün de ruhunu teslim etmeyi bekleyen Cahit'in kurtarılmak için pek de ümidi kalmamıştır ve böyle bir beklentisi de yoktur. Şedid terör örgütünün infaz etmek üzere olduğu Cahit gerçekten ölecek mi? Bu sorunun cevabı Kurtlar Vadisi Pusu 290. son bölümde yanıt buldu. 


Başrollerinde Necati Şaşmaz, Cahit Kayaoğlu, Defne Samyeli, Erhan Ufak ve Ertan Saban'ın yer aldığı Kurtlar Vadisi Pusu, heyecan dolu 290. yeni bölümüyle kendi günü ve kendi saatinde Kanal D’de…


KURTLAR VADİSİ PUSU 290. SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN


KURTLAR VADİSİ PUSU 290. BÖLÜM FRAGMANIGeçtiğimiz hafta Safiye’yi kurtarmak için tek başına bir operasyon düzenleyen Cahit, Mervan’ın hain tuzağıyla Şedid askerlerine esir düşmüştü. Hakkında infaz kararı verilen Cahit, hayatının son anlarını Safiye ile yan yana geçirmişti. İkili arasında geçen diyalog ekran başında izleyenleri oldukça duygulandırmıştı. Polat’ın liderliğindeki Siyah Sancak baskınıyla Şedid askerleri neye uğradığını şaşıracak.


KEMANCI ÖLÜM MELODİSİNİ ÇALIYOR


Mervan’ın Şedid’le işbirliği yaptığını öğrenen Polat Alemdar, ekibiyle birlikte bu bu ihanetin bedelini ödetmek üzere operasyona çıkar. Mervan Polat Alemdar’ı karşısında görünce ne yapacak? Cahit, Yusuf’un yanına gider ve ondan derdini anlatmasını ister. Cahit’in bu sert çıkışına karşılık Yusuf ne cevap verecek? O sırada odaya Fehmi ve Hakkı’nın da gelmesiyle ortam iyice gerilecek. Ender’in katilini bulmak için araştırma yapan Polat Alemdar, kurşunun geldiği noktayı tespit eder. Cahit ile birlikte Kemancı’nın infaz için kullandığı otele doğru yola çıkarlar. Katile çok yaklaştıkları esnada Kemancı tekrar ortaya çıkarak dehşet saçar.


Polat, Kemancı’ya ulaşmak için çok önemli bir ipucuna ulaşır. İpucunun geldiği noktada ise henüz Polat Alemdar ile tanışmamış birisi vardır.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS