Kurtlar Vadisi Pusu 291. yeni bölüm fragmanı Polat'a şok tuzak! - İzle

Kurtlar Vadisi Pusu 291. yeni bölüm fragmanı Polat'a şok tuzak! - İzle

Kanal D ekranlarının fenomen dizisi Kurtlar Vadisi Pusu, bu akşam ekrana gelecek olan yeni bölümü için heyecan dorukta. Dizinin yeni bölümüne Polat Alemdar'ın aldığı karar sonrası yaşadıkları diziye damgasını vuracak! Merakla beklenen Kurtlar Vadisi Pusu 291. bölüm fragmanı nefes kesti! Gölge, yeni bir operasyonla Polat Alemdar'ı köşeye sıkıştırıyor. Dizide bu akşam şoke eden gelişmeler yaşanacak. Cahit ile birlikte çok zor durumda kalan Polat bu ateş çemberinden nasıl kurtulacak? Yusuf’un Öktem’in evinde bulduğu özellikle saklanmış hançer şeklindeki kolyenin sırrı ne? Bütün bu soruların cevapları işte Kurtlar Vadisi Pusu 291. yeni bölüm fragmanı ve ayrıntıları...

13 yıldır zirvenin değişmeyen sahibi Kurtlar Vadisi Pusu, çok merak edilen 291. bölümüyle Kanal D ekranlarında heyecana kaldığı yerden devam ediyor. Pana Film’in yapımcılığını üstlendiği, başrollerinde Necati Şaşmaz, Cahit Kayaoğlu, Defne Samyeli, Erhan Ufak ve Ertan Saban’ın yer aldığı Kurtlar Vadisi Pusu bu akşam 291. bölümüyle izleyicilerle buluşacak. İşte Kurtlar Vadisi Pusu 291. yeni bölüm fragmanı ve ayrıntıları...

AKADEMİSYENLER TEHLİKEDE

GÖLGE’DEN POLAT ALEMDAR’A PUSU

Geçtiğimiz hafta Kemancı’yı yakalamak için çok önemli bir fırsat yakalayan Polat Alemdar’a pusu kurulmuştu. Cahit ile birlikte çok zor durumda kalan Polat ateş çemberinden nasıl kurtulacak? Ender Hoca’dan sonra Şükrü Bey’in de hedef olmasıyla bütün akademisyen ekibinin tehlikede olduğunu kanıtlanır. Polat Alemdar, tüm ekibin güvenliğini sağlamakta kararlıdır. Öte yandan Gölge ve Ariel de ekibe ulaşmak için tüm imkanlarını seferber ederler. Kemancı’nın da katılmasıyla ekibin güvenliği bir kez daha tehlikeye girer. Polat Alemdar’ın müthiş planı ise her şeyin seyrini değiştirecek. Yusuf’un Öktem’in evinde bulduğu özellikle saklanmış hançer şeklindeki kolyenin sırrı ne?

Kurtlar Vadisi Pusu, heyecan dolu yeni bölümü ile kendi günü ve kendi saatinde Kanal D’de…

Yayın Tarihi : 14 Nisan Perşembe/2016

Yayın Saati  : 20.00

KURTLAR VADİSİ PUSU 291. BÖLÜM FRAGMANI

GÖLGE, ARTIK ÇILDIRDI: Hepsi ölecek!

Diziye girdiğinde KGT ekibini yıkarak büyük ses getiren Gölge attığı her adım ve adamı Polat Alemdar tarafından öldürülüyor. Buna daha fazla dayanamyacak Gölge her ne pahasına olursa olsun hem Anadolu hem Polat Alemdar ekibini dağıtmak yoluna baş koyacak. Polat ve Cahit son yaptığı operasyonda Gitarcıyı da öldürmeyi başarınca Gölge çıldıracak.

Geçtiğimiz hafta Safiye'yi kurtarmak için tek başına bir operasyon düzenleyen Cahit, Mervan'ın hain tuzağıyla Şedid askerlerine esir düşmüştü. Hakkında infaz kararı verilen Cahit, hayatının son anlarını Safiye ile yan yana geçirmişti. İkili arasında geçen diyalog ekran başında izleyenleri oldukça duygulandırmıştı. Polat'ın liderliğindeki Siyah Sancak baskınıyla Şedid askerleri neye uğradığını şaşırdı.

KURTLAR VADİSİ PUSU 290. SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

KURTLAR VADİSİ PUSU SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Polat Alemdar ve Siyah Sancak Baskındaydı!

Mervan’ın Şedid’le işbirliği yaptığını öğrenen Polat Alemdar, ekibiyle birlikte bu bu ihanetin bedelini ödetmek üzere operasyona çıkar. Mervan Polat Alemdar’ı karşısında görünce ne yapacak? Cahit, Yusuf’un yanına gider ve ondan derdini anlatmasını ister. Cahit’in bu sert çıkışına karşılık Yusuf ne cevap verecek? O sırada odaya Fehmi ve Hakkı’nın da gelmesiyle ortam iyice gerilecek. Ender’in katilini bulmak için araştırma yapan Polat Alemdar, kurşunun geldiği noktayı tespit eder. Cahit ile birlikte Kemancı’nın infaz için kullandığı otele doğru yola çıkarlar. Katile çok yaklaştıkları esnada Kemancı tekrar ortaya çıkarak dehşet saçar.

Polat, Kemancı’ya ulaşmak için çok önemli bir ipucuna ulaşır. İpucunun geldiği noktada ise henüz Polat Alemdar ile tanışmamış birisi vardır.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
 
LG
MD
SM
XS