O Hayat Benim 88. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? - İzle

O Hayat Benim 88. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? - İzle

O Hayat Benim merak uyandıran 87. yeni bölüm dün akşam bomba gibi olayların yaşandığı bir bölümle ekrana geldi. Heyecan dolu sahneleriyle hayranlarını Tv karşısına kilitleyen O Hayat Benim'in 88. yeni bölüm fragmanı merakla bekleniyor. Dizinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Heyecanın dorukta olduğu O Hayat Benim son bölümde peki neler yaşandı? Efsun ve Sultan, Hanife’ye ne yaptı? Sultan büyük ızdırap, üzüntü içerisinde kalmıştı. Kapısına dayanılan Hanife çıkmaz yoldan nasıl çıkacak? Diziye bu bölümde yeni bir isim dahil oldu. Cemre karakteriyle izleyici karşısına çıkan Ceyda Ateş büyük beğeniyle izlendi. Mehmet Emir bey ile Cemre arasında yaşanan olay Bahar ve babası arasında büyük sorunlar çıkmasına sebep oldu. Sırlar bir bir ortaya çıkmaya başladı, artık işler kimsenin umduğu gibi gitmeyecek, bundan sonra herkesi şaşırtacak büyük gelişmeler yaşanacaktır. O Hayat Benim'de Bahar, Ateş ve Efsun için yepyeni bir dönem başlamıştır. İşte heyecanla izlenen O Hayat Benim 87. son bölümden ayrıntılar haberimizde...

Heyecanla beklenen O Hayat Benim 87. bölüm dün akşam yayınlandı. Son bölümde nefes nefese kaldığımız sahnelerin yaşandığı O Hayat Benim'de neler oldu?  O Hayat Benim 87. bölüm detayları haberimizde.


O Hayat Benim'de küllerinden doğan aşklara ve hayata yenilmeden tutunma mücadelelerine hep birlikte tanık oluyoruz. Sırlar bir bir ortaya çıkmaya başlamıştır, artık işler kimsenin umduğu gibi gitmeyecek, herkesi şaşırtacak büyük gelişmeler yaşanacaktır.  Bahar, Ateş ve Efsun için yepyeni bir dönem başlamıştır.


O HAYAT BENİM DİZİSİ 87. YENİ BÖLÜM ÖZETİ


Efsun ve Sultan, Hanife’nin üzerine bir kâbus gibi çöker. Hanife pes eder. Kurtulmak için her şeyi anlatmak üzeredir. Ganimet ise Zeynep’i kaybetmektense ölümü bile göze almaya hazırdır. Hanife’nin evi kuşatma altındadır artık... Bahar her şeyden vazgeçip Atahan yaşamına veda eder. Mehmet Emir bundan dolayı Cemre’yi suçlar.


Fakat Kenan, Cemre’yi kullanmak için yeni adımlar atmaktadır. Hülya ise Kenan’ın oyunlarından bihaber, abisinin hayatına girmeye çalışan genç kadına hemen dişlerini gösterir... Bahar’ın tek sığınağı Ateş’tir. Ancak Ateş’in önce Arzu’yu hayatlarından tamamen çıkartması şarttır. Arzu ise Ateş’i kaybedecekse bunun bedelini birilerine ödetmeye kararlıdır.


O HAYAT BENİM 87. SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN


O HAYAT BENİM 87. BÖLÜM 2. FRAGMANIBahar ve Efsun için, Hasret’in mirasına el koymak için kendilerini kaçıran Erkıranların akıbeti, kimseye sığınamayacakları, kimseden yardım isteyemeyecekleri bir kaçış sürecinin başlangıcı olur. Bir tarafta Efsun’un kaybolduğunu fark eden Sultan ve Arda, diğer tarafta Bahar’a ulaşamayan Ateş, iki kız kardeşi bulmak için büyük bir arama başlatırlar.


Arda ve İsmail de Efsun’u kurtarmak uğruna karşı karşıya gelecektir. Mehmet Emir ise Kenan’ın yeni tuzağının içine doğru yürümektedir. Aniden ortaya çıkan esrarengiz bir kadın, Mehmet Emir’in hayatını altüst etmek üzeredir. Cezaevindeki Ganimet ise Zeynep’e gerçek annesiyle ilgili bütün gerçekleri anlatmaya kararlıdır. Ancak Hanife mahallede Sultan’a diz çöktürmeyi çoktan başarmıştır bile… O Hayat Benim Pazar akşamı FOX'ta


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS