O Hayat Benim 92. yeni bölümde heyecan fırtınası devam ediyor! - izle

 O Hayat Benim 92. yeni bölümde heyecan fırtınası devam ediyor! - izle

O Hayat Benim dizisinde bu hafta heyecan fırtınası hız kesmeden devam ediyor. Büyük bir beğeniyle takip edilen O Hayat Benim dizisi soluksuz izleyeceğiniz bir bölümle Pazar akşamı ekranlara geliyor. Yayınlanan tanıtımdaki öpüşme sahnesi yeni bölüme damgasını vuracak. Merakla beklenen O Hayat Benim 92. yeni bölüm 1. ve 2. fragmanları sonunda yayınlandı. Arda, Efsun’un geri dönmesi için varını yoğunu ortaya koyar. Peki Efsun, Arda'nın bu kadar uğraşlarına rağmen geri dönecek mi? Pazar akşamı yayınlanacak yeni bölümde ortalık karışacak ve sırlar uzun süre saklı kalmayacak artık! Gerçeklerle yüzleştiğinde Zeynep’in yaşayacağı yıkım, herkesin hayatını derinden etkileyecektir. Arda’nın işlediği cinayeti öğrenen Cevriye artık patlamaya hazır bir bombadır. Bu bölümde Kısmetsizler Mahallesi’nde yaşananlar diziye damgasını vuracak! O Hayat Benim'de bu hafta neler olacak? İşte O Hayat Benim yeni bölüm fragmanları ve ayrıntılar haberimizde...

O Hayat Benim 92. yeni bölüm 1. ve 2. fragmanı sonunda yayınlandı. O Hayat Benim'de bu hafta neler olacak? En son yayınlanan O Hayat Benim'de yine ekranlara damga vurmuştu. Fox TV'de yayınlanmaya başlanan Türk televizyon dizisi olan O Hayat Benim 'in Yönetmenliğini 30. bölüme kadar Hülya Bilban, 31. bölümden itibaren Hamdi Alkan üstlenmiştir. Başrolleri Ezgi Asaroğlu, Ceren Moray ve Keremcem paylaşmaktadır. O Hayat Benim yeni bölümüyle Pazar 20.15'de FOX'ta.


O HAYAT BENİM 92. YENİ BÖLÜM 2. FRAGMANIO HAYAT BENİM 92. YENİ BÖLÜM ÖZETİ
Arda, Efsun’un geri dönmesi için varını yoğunu ortaya koyar. Bahar da ona destek verir elinden geldiğince... Ancak Efsun’un önünde yepyeni ve büyük başarılarla dolu bir hayat fırsatı vardır. Kim bunu kolay kolay geri çevirebilir ki? Efsun’la Arda’nın hangi şartlarda evlendiğini ve Arda’nın işlediği cinayeti öğrenen Cevriye artık patlamaya hazır bir bombadır. Kısmetsizler Mahallesi’nde Sultan’a karşı bir cephe oluşur. Sırlar uzun süre saklı kalamaz artık! Gerçeklerle yüzleştiğinde Zeynep’in yaşayacağı yıkım, herkesin hayatını etkileyecektir. Kenan ise Cemre’nin oğlunu elinden almıştır. Gerçeği Mehmet Emir’e anlatmak Cemre için bir çıkış yolu mudur, yoksa Toprak’ı ilelebet kaybetmek anlamına mı gelecektir? O Hayat Benim yeni bölümüyle Pazar 20.15'de FOX'ta.


O HAYAT BENİM 92. YENİ BÖLÜM FRAGMANI


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS