Poyraz Karayel 42. bölüm yeni 3. fragmanı ile heyecan dorukta - Canlı izle

Poyraz Karayel 42. bölüm yeni 3. fragmanı ile heyecan dorukta - Canlı izle

Poyraz Karayel 42. bölüm 3. fragmanı heyecan dozu yüksek bölümü ile kaldığı yerden devam ediyor. Poyraz ve Ayşegül Bahri'nin evinde evlilik için izin isteyecekler. Peki Adil Topal gerçeğini öğrenen Bahri, planını gerçekleştirebilecek mi? Poyraz Karayel 42. bölüm fragmanları ve heyecan uyandıran ayrıntılar haberimizde...

İlker Kaleli ve Burçin Terzioğlu'nun başrolünde yer aldığı Poyraz Karayel 42. yeni bölüm fragmanı ile ekrana kilitleyecek. Heyecan dolu gelişmelerin yaşanacağı yeni bölümde Ayşegül tehlike altında. İşte Poyraz Karayel 42. yeni bölüm fragmanı..

Bahri Umman ve Adil Topal Karşı Karşıya…

Poyraz’ın sürpriz evlenme teklifini Ayşegül kabul eder. Şimdi sırada Bahri’nin onayını almak vardır, üstelik bebek konusunu da Bahri’ye söylemeleri gerekmektedir. Sinan ise kendisine kardeş geleceğini kabullenmekte zorlanmaktadır, Poyraz onu güç bela sakinleştirir.

Tüm aile Bahri’nin evine toplandığında Poyraz ve Ayşegül'ün evlilik ve bebek haberinden çok daha büyük bir gelişme gündeme bomba gibi düşer.

Adil, tehdidini bir kez daha ortaya koymuştur. Ve Adil’in ne kadar tehlikeli olduğunun artık herkes farkındadır. Üstelik Adil, Bahri’yle görüşmek istemektedir. Bahri, Adil’in karşısına çıkar ama Adil’in sürprizleri henüz bitmemiştir. Poyraz ve Ayşegül ise Adil’in peşlerine taktığı adamla uğraşırken çok daha kötü bir haber onlara doğru yaklaşmaktadır.

Poyraz Karayel 42. bölümü ile 27 Ocak Çarşamba Kanal D'de...

Poyraz Karayel 42. bölüm 3. fragmanıPoyraz Karayel 42. bölüm 2. fragmanıPoyraz Karayel 42. bölüm fragmanıPOYRAZ KARAYEL SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Poyraz nihayet öz babası Adil Topal’la karşı karşıyadır!

Poyraz nihayet öz babası Adil Topal’la karşı karşıyadır. Adil Topal’ın onu karşısına getirtmesinin nedeni ise kan dondurucudur. Poyraz, Adil Topal’a boyun eğmez. Ama söylediklerini göz ardı etmesi de o kadar kolay olmayacaktır.

Tüm bunlardan habersiz olan Ayşegül ise kendisini dövmeye kalkan evsizin hakkından gelir. Üstelik Ayşegül evsizi tutanın Begüm olduğunu öğrenince Begüm’ü köşeye sıkıştırma fırsatını da yakalar.

Sefer’in çocuk isteği Sema ile aralarının gerilmesine neden olur. Sema çocuk fikrine asla yanaşmamaktadır. Sadreddin’in İpek’le olan gizli ilişkisini nihayet Bahri öğrenir, peki ne tepki verecektir?

Hiç beklenmedik şekilde gelen Ayşegül’ün hamilelik haberi Poyraz’la Ayşegül için yepyeni bir dönüm noktası olacaktır...

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS